Prace serwisowe po stronie hostingodawcy zostały przesunięte na 05.04 od godz. 22 do 06.04 godz. 6 rano. Forum będzie wtedy niedostpęne. Z uwagi jednak na specyfikę prac, czas niedostępności może się wydłużyć.

ZAFIRA A OPC vs CLIO II SPORT

Czyli kogo objechaleś, a kogo nie.
ODPOWIEDZ
KrystianNh
Forumowicz
Posty: 34
Rejestracja: 20 maja 2008, 11:58
Auto: Audi A6 C5
Model: 2.7 Biturbo AJK
Skąd?: Kraków

ZAFIRA A OPC vs CLIO II SPORT

Post autor: KrystianNh »

Dziś byłem wyjezdzając z parkingu wieczorem z marketu rozpędzam się przede mną clio sport wrzucam kierunkowskaz ze wyprzedzam on przyspiesza , pas mu się kończy musiał odpuścić bo widział ze nie zdąży i przejechałem obok niego.Dojedzam do świateł czerwone staje on obok mnie.Spogląda na mnie patrze 2 kolesi wewnątrz myśle clio sport II seria minimum 172hp niska masa na pewno będą ciśli :evil: A co tam najwyżej objadą mnie :-/ dostanę łomot przełączyłem z lpg na pb w baku pb98 auto wystrojone na tym paliwie.Zapala się zielone i gaz turbo nawet niezle sie wkreciło start wyszedł 1bieg 0,5dł. dla mnie kazdy kolejny odchodziłem kolejne pół długości. Odjechałem im ok.2.5długości do 4biegu myśle niewierze spóżnili start na 1biegu.Kolejne skrzyżowanie znowu koło mnie myśle jeszcze raz spróbuje oni też nieodpuśli do końca 2biegu 3/4długosci przed nimi byłem na koniec trójki już 1.5-2 długosci przednimi byłem wszedłem na odcinkę oni już odpuścili wogóle. Byli z lekka zaskoczeni ja też że niedali rady... :-> Bo na wstępie myślałem że mnie objadą bo wiem jak te clio jezdzą :-)
ODPOWIEDZ