Prace serwisowe po stronie hostingodawcy zostały przesunięte na 05.04 od godz. 22 do 06.04 godz. 6 rano. Forum będzie wtedy niedostpęne. Z uwagi jednak na specyfikę prac, czas niedostępności może się wydłużyć.

ZAFIRA A OPC vs MERCEDES SLK R170 2.0 kompressor 192Ps

Czyli kogo objechaleś, a kogo nie.
ODPOWIEDZ
KrystianNh
Forumowicz
Posty: 34
Rejestracja: 20 maja 2008, 11:58
Auto: Audi A6 C5
Model: 2.7 Biturbo AJK
Skąd?: Kraków

ZAFIRA A OPC vs MERCEDES SLK R170 2.0 kompressor 192Ps

Post autor: KrystianNh »

Jechałem spokojnie z garażu do domu skrecam na skrzyżowaniu w prawo przede mną jedzie ten mercedes nagle on za skrzyzowaniem zaczyna bardzo mocno przyspieszac ,zanim postanowiłem pojechać za nim przygladnac mu sie blizej to dobre 5-6długości przede mną, koleś zauważył w lusterku że gnam za nim przy hamował zaczekał sprawdzić co to za nim jedzie, zrównałem się z nim obok na pasie(dwupasmówka) spojrzenie jeden na drugiego zredukowałem bieg i z próba z rolek ok.80km/h- 14.km/h najlepiej pasazer z tyłu mi opowiadał jak ruszalismy z rolek to mina kierowcy mercedesa szeroki uśmiech pózniej tak wesołego usmiechu juz nie miał bo obok nie stawał na pasie na skrzyzowaniu tylko od razu skrecił w prawo.Ok.1-1.5 długości dla mnie.A znam tego mercedesa bo u mnie na osiedlu stoi 2.0 kompressor 192ps na benzynie.Szczerze byłem pewien że mnie objedzie :-D bo dużo lzejsze auto, niskie i usportowione.A Zafira to pseudo van wysokie,ciezkie i jeszcze lpg mam :mrgreen: Moc zafiry nieznana na benzynie na pewno mocniejszcza auto po programie wystrojone na Pb98 i brak katalizatora.Zafira moja w serii też ma 192ps.
ODPOWIEDZ