Prace serwisowe po stronie hostingodawcy zostały przesunięte na 05.04 od godz. 22 do 06.04 godz. 6 rano. Forum będzie wtedy niedostpęne. Z uwagi jednak na specyfikę prac, czas niedostępności może się wydłużyć.

[ALL] Podświetlenie diodowe podnóżków

Wieksze felgi, spojler, ciemne szyby to wszystko tutaj.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
dominik
Forumowicz
Posty: 1167
Rejestracja: 04 cze 2009, 21:35
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI
Skąd?: Kraków

[ALL] Podświetlenie diodowe podnóżków

Post autor: dominik »

Ja mam zamontowane z przodu i z tylu a podlaczone kabelki sa pod swiatelka w drzwiach. Jezeli chodzi o podprowadzenie kabelkow gdy masz podpiete pod centralne oswietlenie to mozesz pojsc po przewodach od poduszek a jezeli robisz tak jak ja czyli podlaczasz sie pod swiatelka w drzwiach to mozesz wyjsc z pod plastiku od slupka i nie musisz dawac duzego zapasu kabla. Ja to mam sprawdzone wiec polecam :)
Awatar użytkownika
NaiLer
Forumowicz
Posty: 103
Rejestracja: 03 maja 2011, 13:40

[ALL] Podświetlenie diodowe podnóżków

Post autor: NaiLer »

U mnie wygląda to tak:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Guzik do zmiany drzwi/kabina. Przy kropce świeci cały czas, a bez kropki tylko przy otwartych drzwiach, tak jak autorowi tematu.
Obrazek

Również mam oświetlenie bagażnika w podobny sposób, 3 listwami led, w nocy miodzio. Utworze niedługo temat o moim cacku to powrzucam fotki.
Obrazek
Szymek08
Forumowicz
Posty: 1687
Rejestracja: 22 sie 2009, 17:18
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI AHF+
Skąd?: Piła

[ALL] Podświetlenie diodowe podnóżków

Post autor: Szymek08 »

A mógłbyś kolego NaiLer albo ktoś inny może jakoś dokładniej opisać ten patent z tym guzikiem bo strasznie mi się to podoba. Ale jakoś nie mam koncepcji jak to podłączyć aby świeciło się przy otwartych drzwiach no i jak sobie zażyczę żeby dało się to przełącznikiem włączyć
GangstaMarc

[ALL] Podświetlenie diodowe podnóżków

Post autor: GangstaMarc »

Wieś tańczy i śpiewa... Calibra style :569:

Tutaj idealnie nadaje się przerywnik muzyczny
http://www.youtube.com/watch?v=D_AF9SThvKM
Szymek08
Forumowicz
Posty: 1687
Rejestracja: 22 sie 2009, 17:18
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI AHF+
Skąd?: Piła

[ALL] Podświetlenie diodowe podnóżków

Post autor: Szymek08 »

Co wy z tą Calibrą. To naprawdę porządny samochód. A jeszcze taka 2.0 turbo ponad 200KM i napęd 4x4 i nie jednego Leona czy Toledo pozamiata. A do tego w swoich miała jeden z najniższych współczynników oporów powietrza i nawet teraz wiele aut może jej pozazdrościć...
GangstaMarc

[ALL] Podświetlenie diodowe podnóżków

Post autor: GangstaMarc »

Szymek08, chodzi o to żeby nie robić z Tolka Calibry

Szymek08 pisze:Co wy z tą Calibrą.


Calibra została właśnie "zwieśniaczona". Leon idzie w jej ślady. Jak to widzę to mnie nerwa bierze niesamowicie. Tolek/Leon to naprawdę fajne samochody, Calibra również była fajna... Po co stosujecie na nich wiejski tuning? Najpierw diody na podnóżkach... zaraz będą neony... :572: Teraz właśnie jak ktoś rzuci słowo Calibra - większości od razu do głowy przychodzi skojarzenie "wiejski tuning". Nie chciałbym aby to spotkało Toledo czy Leona.


Szymek08 pisze:miała jeden z najniższych współczynników oporów powietrza i nawet teraz wiele aut może jej pozazdrościć...


To po co była szpachla i laminat? :P
Szymek08
Forumowicz
Posty: 1687
Rejestracja: 22 sie 2009, 17:18
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI AHF+
Skąd?: Piła

[ALL] Podświetlenie diodowe podnóżków

Post autor: Szymek08 »

Z tym sie zgodzę. Ja chcę tylko i wyłącznie zrobić sobie podświetlenie środka. Z zewnątrz przynajmniej w moim Toledo nigdy nic nie będzie się świecić. Oprócz tego podświetlenia to planuję w tą sobotę obszyć na nowo swoją kierownicę bo skóra się już wytarła. Efekty swojej pracy pokaże na forum a jak mi nie wyjdzie to dam do obszycia i tyle ;-)
Awatar użytkownika
DzieX
Administrator
Posty: 3122
Rejestracja: 22 cze 2011, 09:58
Auto: Seat
Model: Toledo 1M
Skąd?: Nadarzyn
Kontakt:

[ALL] Podświetlenie diodowe podnóżków

Post autor: DzieX »

Haha, komentarz do tych diód najlepszy!
Awatar użytkownika
Moordi
Forumowicz
Posty: 34
Rejestracja: 05 paź 2011, 18:57

[ALL] Podświetlenie diodowe podnóżków

Post autor: Moordi »

Witam. otoz mam zamiar podswietlic sobie srodek auta diodami + bagaznik. teraz zwracam sie z prosba o to aby ktos dal mi linki do aukcji allegro co bedize mi potrzebne lub poprostu napisal, i gdzie mam to wszystko podlaczyzc po rozprowadzeniu w samochodzie zeby to mialo przyslowiowe "rece i nogi" czekam z niecierpliwoscia Moordi.
Awatar użytkownika
tomektak
Forumowicz
Posty: 221
Rejestracja: 23 mar 2010, 11:06

[ALL] Podświetlenie diodowe podnóżków

Post autor: tomektak »

Moordi pisze:aby ktos dal mi linki do aukcji allegro co bedize mi


Otóż wszystko niezbędne masz na tej aukcji: ;-)

http://otomoto.pl/opel-calibra-tuning-C21009956.html

(Sorki ale nie mogłem się powstrzymać) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Było
Obrazek
Jest
Obrazek
ODPOWIEDZ