Prace serwisowe po stronie hostingodawcy zostały przesunięte na 05.04 od godz. 22 do 06.04 godz. 6 rano. Forum będzie wtedy niedostpęne. Z uwagi jednak na specyfikę prac, czas niedostępności może się wydłużyć.

[ALL] Podświetlenie diodowe podnóżków

Wieksze felgi, spojler, ciemne szyby to wszystko tutaj.
Awatar użytkownika
Moordi
Forumowicz
Posty: 34
Rejestracja: 05 paź 2011, 18:57

[ALL] Podświetlenie diodowe podnóżków

Post autor: Moordi »

naprawde kolego wyzej bardzo dowcipne :D
Kaspoll1988
Forumowicz
Posty: 1933
Rejestracja: 21 cze 2010, 16:52
Auto: Seat Leon 1P
Model: 2.0 TDI
Skąd?: Dobczyce

[ALL] Podświetlenie diodowe podnóżków

Post autor: Kaspoll1988 »

A ja wam powiem że ta CALIBRA jeździła w mojej okolicy :shock: Jeśli chodzi o wnętrze to ładne, ale reszta - przemilczę. Była tak niska że jak sie za nią jechało przez Kraków to co jakiś czas rzucała iskry z pod auta! Masakra jednym słowem!
Awatar użytkownika
Kitaj
Forumowicz
Posty: 2816
Rejestracja: 01 lip 2008, 23:52
Auto: E46 330xd/A6 C5 2.8
Model: M57D30/2.8 ALG
Skąd?: Okolice Oławy

[ALL] Podświetlenie diodowe podnóżków

Post autor: Kitaj »

No właśnie wszyscy sie smieja a ciekawe czy kogos byłoby stać przerobić tak wnetrze w Tolku jak ma gosciu w Calibrze? :-P Bardzo mnie irytują tacy dogryzacze co sami nie mają a jak inni mają lepiej to juz trzeba wyśmiać i zmieszać z błotem bo przeciez ja mam najlepsze :-/ Swoją drogą ciekawa opcja zamontowania przedniej rejestracji, psy sie nie czepiaja albo na przeglądzie ? :-)
Awatar użytkownika
tomektak
Forumowicz
Posty: 221
Rejestracja: 23 mar 2010, 11:06

[ALL] Podświetlenie diodowe podnóżków

Post autor: tomektak »

Kitaj pisze:Bardzo mnie irytują tacy dogryzacze co sami nie mają a jak inni mają lepiej to juz trzeba wyśmiać i zmieszać z błotem bo przeciez ja mam najlepsze

akurat nikt nie pisze tu że "moje jest najlepsze" ani to na co kogo stać... Wiele osób stać byłoby na takie modyfikacje, ale mają na tyle oleju w głowie by nie pchać się w profanację posiadanego samochodu.
Mógłbym zacytować sentencję ze znanego filmu: "pieniądze to nie wszystko". Pewnie że mając kasę można zrobić wiele, ale trzeba mieć też to coś co nazywa się zmysłem estetyki, a w tej calibrze tego nie widzę... zmiana tapicerki na jasno i zostawienie paskudnej deski rozdzielczej z Calibry to właśnie dla mnie jest profanacja.
Kitaj pisze:No właśnie wszyscy sie smieja a ciekawe czy kogos byłoby stać przerobić tak wnetrze w Tolku
- tak kolego, stać byłoby mnie przerobić tak wnętrze tolka - tylko po co? Wyrywać panienki na samochód... zaimponować pryszczatym nastolatkom, czy może zapalić neony pod dyskoteką, albo "wystartować" ze świateł z podświetlonym podwoziem... Niestety już wyrosłem z takich zabaw i wolę swoim marnym beztuningowym vr5 w gazie jeździć z rodzinką na zakupy...
Kitaj pisze:Bardzo mnie irytują tacy dogryzacze co sami nie mają a jak inni mają lepiej to juz trzeba wyśmiać i zmieszać z błotem
- a mnie irytują kolesie co swoim Tdi startują ze świateł myśląc że są mistrzami kierownicy, a są niestety jedynie mistrzami prostej, sprzęgła i gazu w tuningowanych i oświetlanych neonami samochodach.

...ale wlew gazu ma całkiem ciekawie schowany...
Sorki, że tak długo... poniosło mnie ;-)

PS. W moim wcześniejszym poście na temat tejże calibry chodziło mi o to aby zasygnalizować koledze, że skoro nie wie co kupić i jak to zrobić, to lepiej aby zakupił samochód z "podświetlonym" wnętrzem niż ma za to się brać samemu z taką wiedzą... nie miałem na celu wyśmiewać się z tej smutnej historii z calibrą w tle...
Było
Obrazek
Jest
Obrazek
Awatar użytkownika
Kitaj
Forumowicz
Posty: 2816
Rejestracja: 01 lip 2008, 23:52
Auto: E46 330xd/A6 C5 2.8
Model: M57D30/2.8 ALG
Skąd?: Okolice Oławy

[ALL] Podświetlenie diodowe podnóżków

Post autor: Kitaj »

tomektak pisze:zmiana tapicerki na jasno i zostawienie paskudnej deski rozdzielczej z Calibry to właśnie dla mnie jest profanacja.


O gustach sie nie dyskutuje może się to komuś podoba ? :-)

tomektak pisze:stać byłoby mnie przerobić tak wnętrze tolka - tylko po co? Wyrywać panienki na samochód... zaimponować pryszczatym nastolatkom, czy może zapalić neony pod dyskoteką, albo "wystartować" ze świateł z podświetlonym podwoziem...


No jeżeli widzisz taki cel tuningu to zostawie to bez komentarza :mrgreen:

Jeżeli coś robisz musisz to robić dla kogoś? Nie możesz tego robić dla własnej satysfakcji ? Mam fajne autko które mi sie podoba, mam satysfakcje a jak innym sie to nie podoba no to peszek. Masz może jakieś hobby? Ja rozumiem że masz żone pewnie i dzieci i że teraz rodzina jest na 1 planie ale życie żeby "żyć" to dla mnie bezsens. Oczywiscie nie mówie tu o wiązaniu końca z końcem ale jeżeli ktoś ma troche pesos to pewnie ma jakies hobby w którym sie spełnia życiowo. Bo komu sie chce żyć w stylu: wstajesz-idziesz do pracy- wracasz z pracy-kładziesz sie spać?

Nie mam na celu obrażania tutaj nikogokolwiek poprostu dyskutuje na spokojnie bo od tego jest forum :-) Zeszliśmy z tematu wieć proponuje to zakończyć ;-)
Było:
Toledo 1M 1.9 AGR+ [*] :(
Audi A6C5 Quattro 2.8 [*]
------------------------------
Jest:
:579: :585: BMW E46 XD M57D30 "Karwan" :585: :579: Obrazek
:579: BMW E39 M54B25 "Na Leniu" :579:
------------------------------
Awatar użytkownika
lucassiuss
Forumowicz
Posty: 475
Rejestracja: 12 cze 2011, 13:17
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI ASV
Skąd?: Smardzewice

[ALL] Podświetlenie diodowe podnóżków

Post autor: lucassiuss »

czy ktoś posiadający podświetlenie podnóżek mógłby zrobić fotki w którym miejscu ma umiejscowione te moduły led. Pytanie jak chce się podłączyć pod lapkę środkową by zapalało się i gasło to w którym mniej więcej miejscu się podpiąć czy może być przy bezpiecznikach czy trzeba ciągnąć kabel za przełącznik w lampce i pod który kabelek się wpiąć??
Awatar użytkownika
Maestro_86
Forumowicz
Posty: 574
Rejestracja: 16 mar 2011, 18:40
Auto: Audi A4 B6
Model: 1.9 TDI AWX
Skąd?: Kielce

[ALL] Podświetlenie diodowe podnóżków

Post autor: Maestro_86 »

czy ktoś posiadający podświetlenie podnóżek mógłby zrobić fotki w którym miejscu ma umiejscowione te moduły led. Pytanie jak chce się podłączyć pod lapkę środkową by zapalało się i gasło to w którym mniej więcej miejscu się podpiąć czy może być przy bezpiecznikach czy trzeba ciągnąć kabel za przełącznik w lampce i pod który kabelek się wpiąć??


A widzisz?? trzeba było zapytać to bym Ci pokazał na żywo :P Miałem LED ale zmieniłem na ori lampki podnóżków z Audi A6. Ledowe mi nie podchodzi. strasznie zalatuje agrotuningiem. Lepiej wygląda ciepła biel. Ale jak kto woli. Polecam oryginalne lampki od audi a6. Są płaskie i wygląda jak ori.
Fuck false, true love, and enjoy life ! ;
Moja Seacina :) http://toledoclubpolska.pl/viewtopic.php?t=4758
I Audiczka... http://toledoclubpolska.pl/viewtopic.php?t=7432
Awatar użytkownika
koti
Zasłużony
Posty: 1394
Rejestracja: 04 sie 2008, 16:50
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI
Skąd?: Grójec

[ALL] Podświetlenie diodowe podnóżków

Post autor: koti »

Maestro_86, a gdzie je zamontowałeś? I jak taka lampka wygląda?
Ostatnio zmieniony 18 kwie 2012, 21:29 przez koti, łącznie zmieniany 1 raz.
Seat Toledo II, 1.9 TDI 110 KM ASV, 2000r.
Awatar użytkownika
rafrut6
Forumowicz
Posty: 1401
Rejestracja: 23 lut 2010, 21:30
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 2.3 V5
Skąd?: Olsztyn-LW

[ALL] Podświetlenie diodowe podnóżków

Post autor: rafrut6 »

Maestro zrób fotke jak to u ciebie wygląda i jak jest zamontowane
http://www.rbauto.eu
POLECAM
:)
Było Toledo ALH 165/350NM
Było S1 -180/400 NM
Jest Toledo 2.3 AGZ 150
Awatar użytkownika
Maestro_86
Forumowicz
Posty: 574
Rejestracja: 16 mar 2011, 18:40
Auto: Audi A4 B6
Model: 1.9 TDI AWX
Skąd?: Kielce

[ALL] Podświetlenie diodowe podnóżków

Post autor: Maestro_86 »

uzyłem lampek podsufitki z audi A6 C6 a montowałem w bocznych listwach progów u samej góry. Od kierowcy to wypada w miejscu za rączką otwierania maski. chciałem nad pedałami ale u pasażera to jest tam gąbka i się nie da. Tylko że ja nie mam ledów tylko zwykłe ciepłobiałe. Ledy kiepsko tu wyglądają. Mają zbyt mocne światło. Zrobie fote ale dopiero w przyszłym tygodniu bo jestem na wyjeździe.
Fuck false, true love, and enjoy life ! ;
Moja Seacina :) http://toledoclubpolska.pl/viewtopic.php?t=4758
I Audiczka... http://toledoclubpolska.pl/viewtopic.php?t=7432
ODPOWIEDZ