[ALL] Elementy z carbonu

Czyli szeroko pojęte modyfikacje naszych aut.

Moderatorzy: remiq, Sony, CYRULIK, Roxon40

Postprzez olinek2 » 14 kwietnia 2011, o 17:51

Tam przy materiale coś się podwinęło czy to takie foto :) ?
Jak się oklejało, jak to wygląda na łączeniu dwóch połówek, czy nie da się tak naciągnąć by wkleić tam gdzie są klamki ?
olinek2
Forumowicz

Car:
Engine:

Postprzez greg605 » 14 kwietnia 2011, o 19:26

podwinęło mi się;p wiem spier... hehe
powiem ze za ta folią na początku było ciężko ładnie to wszystko okleić (bynajmniej dla mnie bo robiłem to pierwszy raz) ale w myśl zasady powoli powoli bo się rozpierdoli dałem rade;p właśnie dlatego nie jestem do końca zadowolony z efektu bo nie moglem we wnęki klamek naciągnąć aż tak bardzo ta folie. ogólnie trzeba to robić po kawałeczku powoli dokładnie ;) a jak to wygląda na łaczeniu? hmm.. ja zrobiłem tylko jedna polówkę i dla mnie nie wygląda to tragicznie aż tak bardzo nie rzuca się w oczy ;)
został mi kawałek foli wiec jak będę miał trochę czasu i chęci to teraz spróbuje zacząć właśnie od tej wnęki
greg605

Postprzez Romano » 20 kwietnia 2011, o 14:16

Pytanie do kolegów którzy demontowali przedni panel. Jak go zdemontować? :) Dużo z tym roboty? Radio i inne przyciski, popielniczke trzeba wyjąć? Jak tak to w jaki sposób? :>
Romano
Forumowicz

Car:
Engine:

Postprzez GangstaMarc » 20 kwietnia 2011, o 19:44

Romano, popielniczka trzyma się na jednym jednym wkręcie... z tego co pamiętam pod zapalniczką są kolejne dwa wkręty i dwa pod radiem. Wystarczy wykręcić te kilka wkrętów i wszystko schodzi elegancko :D
GangstaMarc

Postprzez misiek73 » 20 kwietnia 2011, o 21:32

Tu macie manual,co prawda po francusku,ale google tłumacz plus fotki i można sie kapnąć http://www.leon-concept.com/astuce/L1/1 ... /index.php
pozdro Misiek
misiek73
Forumowicz

Car: Toledo
Engine: 1M

Folia na samochód?

Postprzez kri591 » 18 stycznia 2012, o 15:24

Witam wszystkich:)

Jako ze na wiosnę muszę zabrać się za moja Tole i wprowadzić w niej jakieś modyfikacje optyczne w padłem na pewien pomysł żeby okleić dach oraz maskę tą folia (na razie auto w kolorze srebrnym) do tego alusy w kolorze grafitowym :) I chciałbym poznać wasza opinie na ten temat oraz sugestie ;) moze ktoś coś oklejał ta folia samochód albo widział takie auto?

Pozdrawiam

EDIT:

Prosiłbym moda o przeniesienie tutaj tematu viewtopic.php?t=3036&postdays=0&postorder=asc&start=0 . Nie zauważyłem ze istnieje podobny:)
kri591
Forumowicz

Car:
Engine:

Postprzez golotheone » 13 maja 2012, o 20:24

Hejka.
Ja jak wyżej podpinam się do tematu, odnośnie oklejenia dachu...planuje na typowy czarny połysk i zrobiłem w paincie takie przymiarki :P i czy będzie to pasować, bo osobiście nawet fajnie to wygląda, czy może carbon ?
Załączniki
1.JPG
golotheone
Sponsor

Car: Seat Toledo 1M
Engine: 1.9 TDI ASV

Postprzez Sony » 14 maja 2012, o 09:48

golotheone, ja do niebieskiego bym z dachem nic nie kombinował. Zwyczajnie po mojemu to nie pasuje :/
Pakiet TS on board : )
Obrazek
Sony
Junior Admin

Postprzez Maestro_86 » 14 maja 2012, o 10:51

golotheone, Czarny dach to do białego... Do srebrnego już chyba bym sie nie skusił... Ale w Paincie to chyba tak ciężko o wizualną przymiarkę :-D :-D :-D
Fuck false, true love, and enjoy life ! ;
Moja Seacina :) viewtopic.php?t=4758
I Audiczka... viewtopic.php?t=7432
Maestro_86
Sponsor

Car: Audi A4 B6
Engine: 1.9 TDI AWX

Postprzez golotheone » 14 maja 2012, o 15:24

hehe,no właśnie, dlatego was pytam o zdanie,jak mi się uda to załatwie folie to pakowania towaru koloru czarnego to wtedy na taśmy przylepie i sie zobaczy jakiś efekt. :lol:
" Na nic koni kupa,
gdy kierowca d*** "

viewtopic.php?t=6588
golotheone
Sponsor

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Modyfikacje