Prace serwisowe po stronie hostingodawcy zostały przesunięte na 05.04 od godz. 22 do 06.04 godz. 6 rano. Forum będzie wtedy niedostpęne. Z uwagi jednak na specyfikę prac, czas niedostępności może się wydłużyć.

[ALL] Elementy z carbonu

Czyli szeroko pojęte modyfikacje naszych aut.
olinek2
Forumowicz
Posty: 278
Rejestracja: 08 lut 2011, 17:59

[ALL] Elementy z carbonu

Post autor: olinek2 »

Tam przy materiale coś się podwinęło czy to takie foto :) ?
Jak się oklejało, jak to wygląda na łączeniu dwóch połówek, czy nie da się tak naciągnąć by wkleić tam gdzie są klamki ?
greg605

[ALL] Elementy z carbonu

Post autor: greg605 »

podwinęło mi się;p wiem spier... hehe
powiem ze za ta folią na początku było ciężko ładnie to wszystko okleić (bynajmniej dla mnie bo robiłem to pierwszy raz) ale w myśl zasady powoli powoli bo się roz***oli dałem rade;p właśnie dlatego nie jestem do końca zadowolony z efektu bo nie moglem we wnęki klamek naciągnąć aż tak bardzo ta folie. ogólnie trzeba to robić po kawałeczku powoli dokładnie ;) a jak to wygląda na łaczeniu? hmm.. ja zrobiłem tylko jedna polówkę i dla mnie nie wygląda to tragicznie aż tak bardzo nie rzuca się w oczy ;)
został mi kawałek foli wiec jak będę miał trochę czasu i chęci to teraz spróbuje zacząć właśnie od tej wnęki
Romano
Forumowicz
Posty: 160
Rejestracja: 26 paź 2009, 22:34

[ALL] Elementy z carbonu

Post autor: Romano »

Pytanie do kolegów którzy demontowali przedni panel. Jak go zdemontować? :) Dużo z tym roboty? Radio i inne przyciski, popielniczke trzeba wyjąć? Jak tak to w jaki sposób? :>
GangstaMarc

[ALL] Elementy z carbonu

Post autor: GangstaMarc »

Romano, popielniczka trzyma się na jednym jednym wkręcie... z tego co pamiętam pod zapalniczką są kolejne dwa wkręty i dwa pod radiem. Wystarczy wykręcić te kilka wkrętów i wszystko schodzi elegancko :D
Awatar użytkownika
misiek73
Forumowicz
Posty: 61
Rejestracja: 20 lut 2010, 18:25
Auto: Toledo
Model: 1M
Skąd?: Białystok

[ALL] Elementy z carbonu

Post autor: misiek73 »

Tu macie manual,co prawda po francusku,ale google tłumacz plus fotki i można sie kapnąć http://www.leon-concept.com/astuce/L1/1 ... /index.php
pozdro Misiek
kri591
Forumowicz
Posty: 92
Rejestracja: 16 sie 2011, 21:36

Folia na samochód?

Post autor: kri591 »

Witam wszystkich:)

Jako ze na wiosnę muszę zabrać się za moja Tole i wprowadzić w niej jakieś modyfikacje optyczne w padłem na pewien pomysł żeby okleić dach oraz maskę tą folia (na razie auto w kolorze srebrnym) do tego alusy w kolorze grafitowym :) I chciałbym poznać wasza opinie na ten temat oraz sugestie ;) moze ktoś coś oklejał ta folia samochód albo widział takie auto?

Pozdrawiam

EDIT:

Prosiłbym moda o przeniesienie tutaj tematu viewtopic.php?t=3036&postdays=0&postorder=asc&start=0 . Nie zauważyłem ze istnieje podobny:)
Awatar użytkownika
golotheone
Forumowicz
Posty: 176
Rejestracja: 26 gru 2010, 21:04
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI ASV
Skąd?: OPOLE

[ALL] Elementy z carbonu

Post autor: golotheone »

Hejka.
Ja jak wyżej podpinam się do tematu, odnośnie oklejenia dachu...planuje na typowy czarny połysk i zrobiłem w paincie takie przymiarki :P i czy będzie to pasować, bo osobiście nawet fajnie to wygląda, czy może carbon ?
Załączniki
1.JPG
Awatar użytkownika
Sony
Administrator
Posty: 7070
Rejestracja: 20 sty 2009, 20:09
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI ASV++
Skąd?: Piotrków Tryb.
Kontakt:

[ALL] Elementy z carbonu

Post autor: Sony »

golotheone, ja do niebieskiego bym z dachem nic nie kombinował. Zwyczajnie po mojemu to nie pasuje :/
Awatar użytkownika
Maestro_86
Forumowicz
Posty: 574
Rejestracja: 16 mar 2011, 18:40
Auto: Audi A4 B6
Model: 1.9 TDI AWX
Skąd?: Kielce

[ALL] Elementy z carbonu

Post autor: Maestro_86 »

golotheone, Czarny dach to do białego... Do srebrnego już chyba bym sie nie skusił... Ale w Paincie to chyba tak ciężko o wizualną przymiarkę :-D :-D :-D
Fuck false, true love, and enjoy life ! ;
Moja Seacina :) http://toledoclubpolska.pl/viewtopic.php?t=4758
I Audiczka... http://toledoclubpolska.pl/viewtopic.php?t=7432
Awatar użytkownika
golotheone
Forumowicz
Posty: 176
Rejestracja: 26 gru 2010, 21:04
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI ASV
Skąd?: OPOLE

[ALL] Elementy z carbonu

Post autor: golotheone »

hehe,no właśnie, dlatego was pytam o zdanie,jak mi się uda to załatwie folie to pakowania towaru koloru czarnego to wtedy na taśmy przylepie i sie zobaczy jakiś efekt. :lol:
" Na nic koni kupa,
gdy kierowca dupa "

http://toledoclubpolska.pl/viewtopic.php?t=6588
ODPOWIEDZ