[1L] Podmiana zderzaka na ten po lifcie...

Czyli szeroko pojęte modyfikacje naszych aut.
Bonbini
Forumowicz
Posty: 955
Rejestracja: 11 paź 2009, 02:38
Auto: Był 1L
Model: 1.9 1Y
Skąd?: Gdynia

[1L] Podmiana zderzaka na ten po lifcie...

Post autor: Bonbini »

dany_2, zgadza się nie podpasujesz hokeja, bo jest troszkę krótszy i patrząc od boku kiepsko to wygląda
Awatar użytkownika
dany_2
Forumowicz
Posty: 825
Rejestracja: 09 wrz 2008, 09:11

[1L] Podmiana zderzaka na ten po lifcie...

Post autor: dany_2 »

Ok to powiedzcie mi skąd można skołować taki hokej jaki jest w toledo 1L na naszym forumowym banerze ?? Bo właśnie o taki mi chodzi. Ot zagadka.
piotr33bydg
Forumowicz
Posty: 77
Rejestracja: 27 paź 2008, 20:10

[1L] Podmiana zderzaka na ten po lifcie...

Post autor: piotr33bydg »

dany_2 skoro bonbini mówi że listwy są klejone to je usuń -podobno dobrze jest przed zciąganiem klejonych plastików,gum itp podgrzać je np suszarką żeby klej puścił ,odnośnie zmiany zderzaków hm mój Tolek jest po lifcie i powiem Ci że skoro chcesz zmienić zderzaki to również gril no i lampy po lifcie są lekko zaokrąglone,więc i zmiana lamp.Myślę że mocowania zderzaków są takie same-pozdrawiam i pomyślności w wykonaniu zmian ;-)
Bonbini
Forumowicz
Posty: 955
Rejestracja: 11 paź 2009, 02:38
Auto: Był 1L
Model: 1.9 1Y
Skąd?: Gdynia

[1L] Podmiana zderzaka na ten po lifcie...

Post autor: Bonbini »

dany_2, Mocowanie zderzaków jest takie samo, tylko musisz skalkulować czy opłaca się Tobie zmieniać prawie cały przód tylko po to żeby mieć zderzak po lifcie? Tenże zderzak i kratka wlotu chłodnicy wymuszają reflektory po lifcie, więc to kolejne koszta :-? Nie byłoby łatwiej (i taniej) gdybyś zdemontował aktualny zderzak przed liftem i trochę go zmodyfikował ( wywalił poziome czarne listewki i wygładził) ?

[ Dodano: 2010-04-11, 13:45 ]
P.S. Wymiana pewnie też obejmie reflektory przeciwmgielne, bo w zderzaku po lifcie są one mniejsze i bardziej zaokrąglone.
Piotrek00

[1L] Podmiana zderzaka na ten po lifcie...

Post autor: Piotrek00 »

Kolego rozwieje twoje watpliwości . Mam Tolka przed liftem miałem stłuczke dobrze wycenili mysle co te stare zderzaki robic i klepac zaszaleje i zrobie FL. ;) trzeba kupić pas pzredni bo tam z tego co pamiętam od Fl lampy jakoś inaczej mocowanie przesunięte mają kupujesz zderzaki od FL najlepiej uszkodzone dzien czasu i jak nowe ;) co do lamp radze nowe kupić aha ! co do kierunkowskazów uważaj na te podróbki ;D kupiłem 3 prawe i ten ostatni no jakos pasuje ;D . Błotniki w fł miały jajowaty migacz też ;) koszt błotnika 100 zl :PP więc opłaca się a mocowanie jest zderzaka na slizgu i przecież do podłożnicy :PP pozdrawiam :PP miłego Fl-kowania ;D
Awatar użytkownika
dany_2
Forumowicz
Posty: 825
Rejestracja: 09 wrz 2008, 09:11

[1L] Podmiana zderzaka na ten po lifcie...

Post autor: dany_2 »

Raczej nie będę wymieniał lamp, chodzi mi o podmiankę samych zderzaków, ale na razie się wstrzymam może przerobie te oryginalne na gładkie czyli pozbędę się tych listw co tak wystają.
ODPOWIEDZ