Prace serwisowe po stronie hostingodawcy zostały przesunięte na 05.04 od godz. 22 do 06.04 godz. 6 rano. Forum będzie wtedy niedostpęne. Z uwagi jednak na specyfikę prac, czas niedostępności może się wydłużyć.

[1M] Klimatyzowany schowek - jak zamontować ?

Czyli szeroko pojęte modyfikacje naszych aut.
ODPOWIEDZ
arekmpp

[1M] Klimatyzowany schowek - jak zamontować ?

Post autor: arekmpp »

Witam w niektórych Tolkach są klimatyzowane schowki, orientuje się ktoś czy jest możliwość zrobienia sobie klimatyzowanego schowka ?? Znalazłem na necie artykuł jak chłopaki w A4 montowali klimę w schowku czy ktoś możne próbował to w naszych Tolkach ?? podaje link do forum A4 http://www.a4club.eu/warsztat-sam-napra ... audi-a4-b6)-klimatyzowany-schowek-niecale-100pln-i-15min-pracy/
Ostatnio zmieniony 14 kwie 2015, 12:49 przez arekmpp, łącznie zmieniany 1 raz.
ww200
Forumowicz
Posty: 146
Rejestracja: 25 paź 2008, 23:00

[1M] Klimatyzowany schowek - jak zamontować ?

Post autor: ww200 »

Żeby coś zobaczyć na forum A4 trzeba się zarejestrować :-/
The_GrabeK
Forumowicz
Posty: 28
Rejestracja: 21 paź 2008, 12:26
Auto: -
Model: -
Skąd?: Wodzisław

[1M] Klimatyzowany schowek - jak zamontować ?

Post autor: The_GrabeK »

Z tego co widziałem, to u nas powinno to banglać w dokładnie ten sam sposób. Będę się za to brał na wiosnę.
Na Śląsku wykreślamy nudę ze słownika! http://www.gdynudno.pl
Awatar użytkownika
regii.kr
Forumowicz
Posty: 903
Rejestracja: 12 sie 2009, 19:47
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI
Skąd?: Kraków

[1M] Klimatyzowany schowek - jak zamontować ?

Post autor: regii.kr »

to jak zrobisz to daj znać czy jest podobnie
Awatar użytkownika
peter174
Zasłużony
Posty: 634
Rejestracja: 01 sie 2008, 13:24
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI ASZ
Skąd?: Białystok

[1M] Klimatyzowany schowek - jak zamontować ?

Post autor: peter174 »

[center][you] jeżeli szukasz jakiejś instrukcji o swoim Seacie to[/center]
[center]Obrazek[/center]
Awatar użytkownika
SZUBAR
Forumowicz
Posty: 272
Rejestracja: 19 gru 2009, 15:25

[1M] Klimatyzowany schowek - jak zamontować ?

Post autor: SZUBAR »

Dzisiaj skończyłem montaż schładzanego schowka przy moim Tolku, przy otwartym zaworku powietrze pięknie dmucha do środka więc myślę że przy włączonej klimce temperatura będzie niższa niż w samochodzie.
Koszt: Zaworek od skody Fabii do schowka cena 17zł plus wąż, świetnie się nadaje wąż odpływowy od pralki automatycznej można go kupić w Praktikerze ma idealną średnice i gumową końcówkę pasującą do zaworka cena 9 zł. Klej szybkoschnący.
Czas wykonania ok 1 godz. Satysfakcja z zimnego napoju w lecie Bezcenna.
[img][img]http://img25.imageshack.us/img25/6867/dsc00168af.jpg[/img][/img]
SZUBAR
Awatar użytkownika
Danpol
Forumowicz
Posty: 24
Rejestracja: 07 paź 2016, 14:41
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.8 20V
Skąd?: Bytom

[1M] Klimatyzowany schowek - jak zamontować ?

Post autor: Danpol »

Wykopie temat ale co tam, chyba lepsze to od zakładania nowego, tym bardziej, że jeżeli tutaj trafiłem szukając wiedzy to może i ktoś po mnie tu trafi i będzie miał więcej informacji w jednym miejscu. Modyfikacja jaką jest klimatyzowany schowek jest bardzo kusząca- praktyczna i dość łatwa do wykonania, z wyjątkiem jednego problemu. Poczytałem forum leona, w którym był odnośnik do forum golfa. Ile ludzi, tyle opinii na temat tego, gdzie się wpiąć z tym wężem. Dodatkowo sytuacji nie ułatwia fakt mojej skąpej wiedzy na tematy ogólnomotoryzacyjne. Czy jakaś dobra duszyczka, która jeszcze odwiedza forum i ma tą modyfikację za sobą jest mi w stanie powiedzieć, gdzie najbardziej opłaca się z tym wężem podpiąć? Dodatkowo, jeżeli ktoś skorzystał z peszla- czy faktycznie jest tak głośny? Pozdrawiam cieplutko :-)
Toledo II 1.8 125 KM 1998 r.
Przejechane 260000 (według licznika)
Awatar użytkownika
Roxon40
Moderator
Posty: 4493
Rejestracja: 14 lis 2009, 22:37
Auto: Renault
Model: Laguna III 2.0 140KM PB
Skąd?: Zabrze

[1M] Klimatyzowany schowek - jak zamontować ?

Post autor: Roxon40 »

Trzeba poczekać na Kuzia, lub napisz do niego na PW. Z tego wiem to on na pewno robił takie coś u siebie.
ODPOWIEDZ