Prace serwisowe po stronie hostingodawcy zostały przesunięte na 05.04 od godz. 22 do 06.04 godz. 6 rano. Forum będzie wtedy niedostpęne. Z uwagi jednak na specyfikę prac, czas niedostępności może się wydłużyć.

[1M] Montaż adaptera mp3 dla radia Aura CD

Czyli zrób to sam i pochwal sie na forum.
dude88pl
Forumowicz
Posty: 498
Rejestracja: 03 lis 2010, 17:50

[1M] Montaż adaptera mp3 dla radia Aura CD

Post autor: dude88pl »

Sterujemy z mp3 lub telefonu czy co tam mamy podpięte, za każdym razem trzeba włączać lub podpinać - jak narazie mi to wogule nie przeszkadza, mam cały czas podpiętą mp3 i wystarczy sekudne guzik przytrzymać i już gra :-P
Seat Toledo II 1,8 20V Signo + LPG 2003r.
Obrazek
agamiarz

[1M] Montaż adaptera mp3 dla radia Aura CD

Post autor: agamiarz »

Łeee to jak dla mnie lipa. Ja myślę nad takim czymś jak będzie troszkę wolnych pieniążków bo na razie inne wydatki niestety są.
http://allegro.pl/nowa-zmieniarka-mp3-u ... 39232.html

Wszystkim steruje się z radia,zasilanie z radia,zapamiętuje ostatnią pozycje itd

Tak z mp3 to dla mnie za dużo zabawy,żeby podłączać zmieniać baterie.
dude88pl
Forumowicz
Posty: 498
Rejestracja: 03 lis 2010, 17:50

[1M] Montaż adaptera mp3 dla radia Aura CD

Post autor: dude88pl »

agamiarz, oglądałem to cudo;p ale za te pieniądze to wolałbym jakieś radyjko dobre. Mi zależało na tym aby wyszło tanio i dobrze grało --> cel zrealizowany. Mp3 leży cały czas podpięte, baterie zależy od modelu starczają wystarczająco długo.
Seat Toledo II 1,8 20V Signo + LPG 2003r.
Obrazek
Awatar użytkownika
DzieX
Administrator
Posty: 3122
Rejestracja: 22 cze 2011, 09:58
Auto: Seat
Model: Toledo 1M
Skąd?: Nadarzyn
Kontakt:

[1M] Montaż adaptera mp3 dla radia Aura CD

Post autor: DzieX »

Ładnie sobie liczą zarówno za zmieniarkę jak i za ten kawałek kabelka z wtyczką.
loockas

[1M] Montaż adaptera mp3 dla radia Aura CD

Post autor: loockas »

viaken robi już te zmieniarki za 250zł o ile dobrze pamiętam. Ja za swoją dałem w lipcu 280zł i jestem bardzo zadowolony. Może i lepiej kupić inne radio. Ale mi bardzo pasuje seryjny wygląd deski, nie kusi złodzieja :)
agamiarz

[1M] Montaż adaptera mp3 dla radia Aura CD

Post autor: agamiarz »

No ja mam dokładnie to samo,że nie chce zmieniać radia fabrycznego bo tez mi to pasuje. Nie chciałbym mieć takiego dokładanego bo nie wygląda to dla mnie estetycznie. Oczywiście zrozumiałe,że każdy ma swoje zdanie na ten temat :-) jak już się zabiorę za ten temat to nie będę musiał praktycznie nic robić. Wystarczy,że podłączę się pod kabel który mam pociągnięty do bagażnika bo tam mam zmieniarkę na zwykłe CD i z głowy :-)
szymekgd
Forumowicz
Posty: 4280
Rejestracja: 27 lip 2010, 14:22

[1M] Montaż adaptera mp3 dla radia Aura CD

Post autor: szymekgd »

A powiedzcie mi,jestem laikiem w gadzetach, czy do tego adaptera podlaczamy wyjscie sluchawkowe mp3 i czy w niebieskiej termozgrzewce siedzi jakas elektronika?
W kaseciaku grundiga tez mam takie zlacze, z jego opisu wynika, ze C17, C18, C19 to wejscie dla sygnalu analogowego (kaseciak nie ma przetwornikow C-A) i w tym momencie 90zl to mega cena za wtyczke iso, gniazdo i przedluzacz jack, ale moze sie myle i w adapterze siedzi jakis przetwornik...

ps. sprawa z moim radiem sie wyjasnila, do ori grundiga (robi tez aury) kasetowego montowanego w 1L potrzebny jest kabelek za 9zl ( http://allegro.pl/wejscie-aux-grundig-m ... 06438.html ).
ww200
Forumowicz
Posty: 146
Rejestracja: 25 paź 2008, 23:00

[1M] Montaż adaptera mp3 dla radia Aura CD

Post autor: ww200 »

agamiarz pisze:Tak z mp3 to dla mnie za dużo zabawy,żeby podłączać zmieniać baterie.


A jak do tego ustrojstwa będziesz podpinał MP3,wkładał i wyjmował kartę żeby coś nagrać to już nie będzie dużo zabawy.Ja ten adapter z pierwszego postu mam już 3 lata,jak dla mnie rewelacyjne rozwiązanie.Radio Aura kaseciak,wszystko oryginalne i dobry dźwięk.

ps. sprawa z moim radiem sie wyjasnila, do ori grundiga (robi tez aury) kasetowego montowanego w 1L potrzebny jest kabelek za 9zl ( http://allegro.pl/wejscie...2051306438.html ).


Jeśli zadziała to gratuluję oszczędności,ta niebieska wtyczka jest wpinana w miejsce zmieniarki.Jeśli nie będzie elektroniki która oszuka radio że podłączyłeś zmieniarkę,to nic nie zadziała.
szymekgd
Forumowicz
Posty: 4280
Rejestracja: 27 lip 2010, 14:22

[1M] Montaż adaptera mp3 dla radia Aura CD

Post autor: szymekgd »

ww200, moze i tak byc, pod to zlacze wg.instrukcji radia moge podlaczyc, cd, md lub zmieniarke, jak znajde w rupieciach jacka to stworze pajaczka i sprawdze czy zadziala ;)
Kiziak
Forumowicz
Posty: 150
Rejestracja: 10 kwie 2010, 19:41
Auto: Toledo 2 1M
Model: 1.8 20V APG
Skąd?: Warszawa

[1M] Montaż adaptera mp3 dla radia Aura CD

Post autor: Kiziak »

Mam podobny adapter. Gra super. W tym samym miejscu wyprowadziłem jacka :)
ODPOWIEDZ