Z przykrością informuję, że forum będzie dostępne tylko do końca najbliższego okresu rozliczeniowego. Tj. do końca lipca 2024. Decyzja zostala podjęta z powodu znikomej aktywności. Jeśli ktoś jest zainteresowany przejęciem domeny lub backupem bazy zapraszam na priv.
~DzieX

[1M] Montaż adaptera mp3 dla radia Aura CD

Czyli zrób to sam i pochwal sie na forum.
thebobeq92
Świeżak
Posty: 1
Rejestracja: 16 sty 2014, 17:40

[1M] Montaż adaptera mp3 dla radia Aura CD

Post autor: thebobeq92 »

Mam problem...
podłączyłem wszystko tak jak pokazane i niby działa, ale pokazuje się "error".
gdy leci piosenka,to co jakiś czes wyskakuje error, co prawda trwa to sekundę, i muzyka gra dalej ale się to często powtarza. nawet gdy mp3 nie jest podłączone to na ekranie pokazuje się napis "cd1 error"
i tak w kółko..
wie ktoś co może być przyczyna tego???
P@czek_CK
Świeżak
Posty: 2
Rejestracja: 20 lut 2016, 22:07
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.6 16V
Skąd?: KIELCE

[1M] Montaż adaptera mp3 dla radia Aura CD

Post autor: P@czek_CK »

Witam Panowie mam pytanie czy jakąś dodatkową masę i do którego pinu trzeba podpiąć do obudowy bo zrobiłem wg. instrukcji (pin C13 zwarty z pinem C15, C19 lewy jack, C18 masa jack, C20 prawy jack) ale wyskakuje tylko "CHANGER" i nic się nie dzieje Radio to AURA CD 2

EDIT 24.02:
Ja wiem że to odgrzewanie kotleta ale czyli co temat umiera śmiercią naturalną? Nikt już nie ma w swoim tolku takiego kabelka i nie może zobaczyć które piny podpinać gdzie?
binekb1
Forumowicz
Posty: 10
Rejestracja: 22 sie 2015, 19:28
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI AHF
Skąd?: Brzeg Dolny

[1M] Montaż adaptera mp3 dla radia Aura CD

Post autor: binekb1 »

Nie chcę zakładać nowego tematu więc zapytam tutaj. Czy ktoś zna rozwiązanie problemu jaki miał kolega @thebobeq92? U mnie również adapter AUX śmiga ładnie, jednak co jakiś czas wywala błąd "cd1 error". Z tego co znalazłem na innych forach, to niektórzy również mieli ten sam problem jednak nigdzie nie znalazłem rozwiązania. Aura kaseciak + zmieniarka, adapter taki: http://allegro.pl/interfejs-aux-in-audi ... 54624.html
ODPOWIEDZ