[1M] Obrysówki USA

Czyli zrób to sam i pochwal sie na forum.
Awatar użytkownika
jocker0705
Forumowicz
Posty: 65
Rejestracja: 01 lut 2015, 19:36
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI
Skąd?: Lublin

[1M] Obrysówki USA

Post autor: jocker0705 »

Dzięki wielkie :) naweekendzie zabieram sie za montaż wiec i wstawie zdjecie efektu koncowego

Witam witam :) a więc tak nie w tamtym tyg tylko dzisiaj dopiero wziąłem się za robienie obrysów w tolku :) Przed chwilą co zakonczyłem prace i powiem szczerze ze jak dla mnie to efekt bomba. Każdy ma swoje gusta ale dla mnie przód w Tolku już inaczej sie prezentuje :)
Jednakże muszę przyznac ze niby prosta czynnosc zrobic Usy ale mialem troche problemów. Pierwszy to zatrzaski w oprawkach z New Beetla nie zgrywają sie z ori Seata, musiałem jeden zatrzask odciąć i z siła zakładać oprawke aby sie szczelnie zamknela. Druga sprawa to plus pozycji lewej lampy, kabel tam jest tak krótki ze musialem dlugo sie na meczyc aby go zarobic i kostke skrecic. A nie chciałem pruć wiązki, następnie aby szczelnie była zamknięta lampa przeciągałem kable tak jak szły ori od kierunku. Też było sztuką zmiescic 3 kable. Suma sumarum 2 godz pracy na spokojnie i mozemy cieszyc sie Usami :) Wszystko wyniosło mnie łacznie z lampami 95 zl. Jutro wstawie zdjecia efektu :)
Awatar użytkownika
jocker0705
Forumowicz
Posty: 65
Rejestracja: 01 lut 2015, 19:36
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI
Skąd?: Lublin

[1M] Obrysówki USA

Post autor: jocker0705 »

Obrazek

tak się prezentuje :)
Awatar użytkownika
Roxon40
Moderator
Posty: 4497
Rejestracja: 14 lis 2009, 22:37
Auto: Renault
Model: Laguna III 2.0 140KM PB
Skąd?: Zabrze

Re: [1M] Obrysówki USA

Post autor: Roxon40 »

No wygląda ciekawie. Pewnie w nocy jest jeszcze lepszy widok.

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
....... Było 121,8 KM i 253,1 Nm .......
....... Było 137,1 KM i 303,2 Nm .......
....... Było 154,5 KM i 339,7 Nm .......
:diabelek: EcuProject :diabelek:
:one: Jest 140 KM i 195 Nm Pb :582:
ODPOWIEDZ