Jaki program do GPS Nokia N82

Wszystko o nawigacjach samochodowych.

Moderatorzy: remiq, Sony, CYRULIK, gurszczak, Roxon40

Postprzez Bocian » 24 września 2009, o 10:54

Według mnie rzeczywiście jakby ktokolwiek miał instalować na komórce program do navi powinien się kierować dwiema rzeczami:

- darmowość
- aktualna mapa (lub możliwość wgrywania coraz nowszych map bez potrzeby ponownej instalacji całego programu)
Bocian

Garmin?

Postprzez grobowiec » 24 września 2009, o 11:37

tony napisał(a):Ja na Nokii E71 mam Garmina i jest oki jako produkt "darmowy" :)

Jakieś półtora roku temu bawiłem się Garminem, pokrycie Polski było w nim dużo większe niż np. w TomTom-ie. Zraziłem się do niego gdy przy skrzyżowaniach, zamiast przybliżać mapę, oddalał ją i to do tego stopnia,że widziałem plan całego miasta :cry: Jako, że trochę czasu minęło od tej traumy :-D sądzę, iż Garmin się zmienił ale zostanę przy Automapie, tym bardziej, że zamiast strzałki mam Tolka ;-)
pozdro
grobowiec
Forumowicz

Car: ...
Engine: ...

Postprzez tony » 24 września 2009, o 11:39

ja używam sporadycznie i przeważnie w opcji "ostatnie 5 km" :)
Pozdrawiam użytkowników Seata Toledo. Dziękuję wam za dobroć i za modlitwy. Z serca wam błogosławię.
Serdetschnje posdrawjam Toledziakuf
Tony
tony
Administrator

Car:
Engine:

Postprzez grobowiec » 24 września 2009, o 11:52

Bocian napisał(a):Według mnie rzeczywiście jakby ktokolwiek miał instalować na komórce program do navi powinien się kierować dwiema rzeczami:

- darmowość
- aktualna mapa (lub możliwość wgrywania coraz nowszych map bez potrzeby ponownej instalacji całego programu)

Za darmowością jestem jestem jak najbardziej za :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Aktualizacja również jest wskazana choć instalacja nowej, bardziej aktualnej mapy nie stanowi większego problemu. Aparaty których do tej pory używałem (długo Symbian a teraz Windows Mobile 6.1), wymagały częstego przywracania systemu i ponownej instalacji wszystkich aplikacji zatem czym jest instalacja tylko jednego programu :lol: ;-) :-o :mrgreen: Da się przeżyć.
grobowiec
Forumowicz

Car: ...
Engine: ...

Poprzednia strona

Powrót do GPS