Prace serwisowe po stronie hostingodawcy zostały przesunięte na 05.04 od godz. 22 do 06.04 godz. 6 rano. Forum będzie wtedy niedostpęne. Z uwagi jednak na specyfikę prac, czas niedostępności może się wydłużyć.

Smartphone SPV M650

Wszystko o nawigacjach samochodowych.
ODPOWIEDZ
sz.p.bartek
Forumowicz
Posty: 268
Rejestracja: 20 maja 2008, 15:10
Auto: ...
Model: ...
Skąd?: Trójmiasto
Kontakt:

Smartphone SPV M650

Post autor: sz.p.bartek »

Ja użytkuje SPV M650. Jestem bardzo zadowolony z tego urzadzenia.
Moim zdaniem szczególnie warto go wziąa w orange (ja tak zrobi3em), do smartphona dostaje sie oryginalną Automape XL na karcie 1GB i możliwośc jej darmowej aktualizacji przez 6 miesiecy.
W porównaniu do TyTn II jest mniejszy i lżejszy (mieści sie w kieszeni).
GPS chodzi bez zarzutu, z 3atwością znajduje sygna3 i nie gubi go.
Ostatnio zmieniony 22 maja 2008, 06:23 przez Semrush [Bot], łącznie zmieniany 1 raz.
Toledo II TDI ASV+ Powered by TUNE-UP
Awatar użytkownika
CYRULIK
Zasłużony
Posty: 866
Rejestracja: 19 maja 2008, 21:22
Auto: Leon Zonki ;)
Model: Moje S 2,5
Skąd?: WPI MAZOWIECKIE (Sułkowice)

Smartphone SPV M650

Post autor: CYRULIK »

podaj koszty w orange twgo modelu jak bateria i jak sprawuje sie jako telefon bo chce go nabya jak umowa mi sie skonczy
"Kiedy wydaje Ci się, że jesteś bardzo dobrym kierowcą, który wie już wszystko o jeździe i drogach, sprzedaj jak najszybciej swój pojazd i nigdy więcej nie siadaj za kierownicą. Cmentarze są pełne grobów bardzo dobrych kierowców".
sz.p.bartek
Forumowicz
Posty: 268
Rejestracja: 20 maja 2008, 15:10
Auto: ...
Model: ...
Skąd?: Trójmiasto
Kontakt:

Smartphone SPV M650

Post autor: sz.p.bartek »

Ogólnie smartphone sprawuje sie ca3kiem dobrze, bateria trzyma ok 4-5 dni w zalezności od użytkowania.
Jeżeli mam w3ączoną automape i telefon to bateria trzyma ok 6h.
Cena w orange, jaką zap3aci3em to ok 500z3.
Automapa dzia3ą ca3kiem szybko i nie gubi zasiegu w samochodzie. Co innego w domu, czasami jest tak że wogóle sygna3u nie może z3apaa.
Wadą jest to że czasami niewiele widac na ekranie jak s3once mocno zaświeci, ale może to dlatego że nie zdja3em folii i nie mam pod3ączonego do zasilania.
Sumując wady i zalety jestem zadowolony z tego sprzetu, nie moge go porównaa z innymi nawigacjami bo to moja pierwsza.
Toledo II TDI ASV+ Powered by TUNE-UP
Awatar użytkownika
CYRULIK
Zasłużony
Posty: 866
Rejestracja: 19 maja 2008, 21:22
Auto: Leon Zonki ;)
Model: Moje S 2,5
Skąd?: WPI MAZOWIECKIE (Sułkowice)

Smartphone SPV M650

Post autor: CYRULIK »

a powiedz mi jeszcze przy jakim abonamecie

dzieki
"Kiedy wydaje Ci się, że jesteś bardzo dobrym kierowcą, który wie już wszystko o jeździe i drogach, sprzedaj jak najszybciej swój pojazd i nigdy więcej nie siadaj za kierownicą. Cmentarze są pełne grobów bardzo dobrych kierowców".
ODPOWIEDZ