Prace serwisowe po stronie hostingodawcy zostały przesunięte na 05.04 od godz. 22 do 06.04 godz. 6 rano. Forum będzie wtedy niedostpęne. Z uwagi jednak na specyfikę prac, czas niedostępności może się wydłużyć.

6630+TomTom5

Wszystko o nawigacjach samochodowych.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
kristof
Zasłużony
Posty: 712
Rejestracja: 18 maja 2008, 13:35
Auto: BMW
Model: X5
Skąd?: Wolomin

[1M] Regulacja drzwi

Post autor: kristof »

Tak wiec posiadam taki zestawik plus modu3 gps nokii i moge stwierdzic ze jest ok , jak dla mnie wystarczajaco , polecam nieduza kasa a funkcjonalnosc dobra.
Zapraszam do dyskusji , piszcie kto czego uzywa i jak sie to sprawuje
Pzdr
Awatar użytkownika
gurszczak
Zasłużony
Posty: 644
Rejestracja: 20 maja 2008, 06:05
Auto: Hyundai
Model: ix35
Skąd?: Grudusk

6630+TomTom5

Post autor: gurszczak »

Ja używam N50 + TomTom 6 + GPS Navible (chyba tak to sie pisze) i równiez stwierdzam ze zetawik bdb funkcjonuje. Może symbian troszke mulasty ale generalnie jestem zadowolny nastepnytel. to bedzie N95 lub iPhone :)
Pozdrawiam Gurszczak

Obrazek

Gurszczak i jego Hultaj
Awatar użytkownika
maniekmc
Forumowicz
Posty: 844
Rejestracja: 19 maja 2008, 15:02

6630+TomTom5

Post autor: maniekmc »

Ja używam navi w laptopie, z anteną zewnetrzną, niestety musze kupic nową, do tej pory bez zarzutu sie sprawowa3o, prowadzi mnie AutoMapa4, która sie sama aktualizuje przez siec, a jak ktos by chcia3 TOM TOM 5 na symbiana, to prosze o kontakt ze mną.
P.S. dzieki papierowej mapie wszedzie trafisz:)
[center]Obrazek[/center]
Awatar użytkownika
toledziak95
Forumowicz
Posty: 401
Rejestracja: 19 maja 2008, 21:25

6630+TomTom5

Post autor: toledziak95 »

gurszczak pisze:Ja używam N50 + TomTom 6 + GPS Navible (chyba tak to sie pisze) i równiez stwierdzam ze zetawik bdb funkcjonuje. Może symbian troszke mulasty ale generalnie jestem zadowolny nastepnytel. to bedzie N95 lub iPhone :)



Chyba E50 :-P
Awatar użytkownika
gurszczak
Zasłużony
Posty: 644
Rejestracja: 20 maja 2008, 06:05
Auto: Hyundai
Model: ix35
Skąd?: Grudusk

6630+TomTom5

Post autor: gurszczak »

no tak taka ma3a literówka posz3a :) zgadza sie E50
Pozdrawiam Gurszczak

Obrazek

Gurszczak i jego Hultaj
ADIWWL

Re: 6630+TomTom5

Post autor: ADIWWL »

Ja kożystam z pda airis t610 odpowiednik mio wbudowany gps mapa : Automapa 4 + igo
+ nawigo +dastynator v6
Sprzet sprawuje sie super mapa to wiadomo najlepsza dlamnie automapa

teraz już tylko automapa 6
Ostatnio zmieniony 09 gru 2009, 09:30 przez ADIWWL, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
grobowiec
Forumowicz
Posty: 53
Rejestracja: 11 wrz 2009, 12:03
Auto: ...
Model: ...
Skąd?: Warszawa

jeżdżę na

Post autor: grobowiec »

Cześć
A ja jeżdżę na AutoMapie 5.5.3 wymiennie na Navifon (to taki Naviexpert w Orange) w telefonie HTC z wbudowanym modułem GPS. Obecnie automapa posiada informacje o fotoradarach i możliwych kontrolach drogowych (Nawifon również) zatem bardzo przydatna rzecz :lol:
Pokrycie Polski w obu przypadkach jest prawie stuprocentowe z zaznaczeniem, że producenci mam mówią o pokryciu w oparciu o zaludnione tereny zatem może się zdażyć, że nawigacja nie poradzi sobie na bezludziu.
Plusem Navifona/ Naviexperta jest częsta aktualizacja gdyż aplikacja zasysa dane z WAP-u natomiast zaletą Automapy jest jej czytelność (budynki w 3D)
Pozdro
Awatar użytkownika
toledziak95
Forumowicz
Posty: 401
Rejestracja: 19 maja 2008, 21:25

6630+TomTom5

Post autor: toledziak95 »

Obecnie śmigam na PDA HP IPAQ 614C iAutomapa 5.53, bajka i poezja;]
Awatar użytkownika
Lucas
Forumowicz
Posty: 1359
Rejestracja: 05 lip 2009, 23:54
Auto: inne
Model: inny
Skąd?: Warszawa

6630+TomTom5

Post autor: Lucas »

Kristof może zmień nazwę tematu na "jakich nawigacji używacie" czy coś w tym stylu, bo obecna jest myląca, a przy okazji łatwiej będzie go znaleźć przez szukajkę :)

A co do tematu to aktualnie korzystam z TomTom'a One XL i nie widzę w sumie żadnych wad.
Szkoda ze ten model nie ma jeszcze rozróżniania pasów na jezdni, nowsze modele już mają.

Mam jeszcze TomTom'a na Nokii E90, ale chyba zmienię na Garmina, w sumie w telefonie i tak jest tylko awaryjnie w razie braku navi pod ręką.

Najlepsza jak dla mnie była AutoMapa, ale na Symbiana jej chyba nie ma ;/

Generalnie przydaje się dotykowy wyświetlacz przy navi, bo mocno ułatwia obsługę :D
Awatar użytkownika
sroczkin
Forumowicz
Posty: 150
Rejestracja: 16 sie 2009, 11:47

6630+TomTom5

Post autor: sroczkin »

smigam na navi NavRoad NR450BV jest to superanckie urzadzenie ekran przekatna 4,3 urzadzenie posiada odblokowany system wiec mozna wgrywac dowolny program do nawigacji ja smigam na AutoMapa 5.5.3 ja na polske uwazam ze nie ma lepszego programu do nawigacji do poruszania sie po europie juz nie jest taki cool wtedy na glowe bije go Garmin co do urzadzenia posiada pare dodatkowych bajerow ktore przydaja sie jak trzeba gdzies przenocowac po trasie odtwarzac muzyczny filmow divix zdjec poza tym jest to tez zestaw glosnomowiacy przydatny w trasie
ODPOWIEDZ