6630+TomTom5

Wszystko o nawigacjach samochodowych.

Moderatorzy: remiq, Sony, CYRULIK, gurszczak, Roxon40

6630+TomTom5

Postprzez kristof » 21 maja 2008, o 06:02

Tak wiec posiadam taki zestawik plus modu3 gps nokii i moge stwierdzic ze jest ok , jak dla mnie wystarczajaco , polecam nieduza kasa a funkcjonalnosc dobra.
Zapraszam do dyskusji , piszcie kto czego uzywa i jak sie to sprawuje
Pzdr
kristof
Administrator

Car:
Engine:

Postprzez gurszczak » 21 maja 2008, o 06:17

Ja używam N50 + TomTom 6 + GPS Navible (chyba tak to sie pisze) i równiez stwierdzam ze zetawik bdb funkcjonuje. Może symbian troszke mulasty ale generalnie jestem zadowolny nastepnytel. to bedzie N95 lub iPhone :)
Pozdrawiam Gurszczak

Obrazek

Gurszczak i jego Hultaj
gurszczak
Administrator

Car: Hyundai
Engine: ix35

Postprzez maniekmc » 21 maja 2008, o 07:56

Ja używam navi w laptopie, z anteną zewnetrzną, niestety musze kupic nową, do tej pory bez zarzutu sie sprawowa3o, prowadzi mnie AutoMapa4, która sie sama aktualizuje przez siec, a jak ktos by chcia3 TOM TOM 5 na symbiana, to prosze o kontakt ze mną.
P.S. dzieki papierowej mapie wszedzie trafisz:)
[center]Obrazek[/center]
maniekmc
Forumowicz

Car:
Engine:

Postprzez toledziak95 » 21 maja 2008, o 17:12

gurszczak napisał(a):Ja używam N50 + TomTom 6 + GPS Navible (chyba tak to sie pisze) i równiez stwierdzam ze zetawik bdb funkcjonuje. Może symbian troszke mulasty ale generalnie jestem zadowolny nastepnytel. to bedzie N95 lub iPhone :)

Chyba E50 :-P
toledziak95
Forumowicz

Car:
Engine:

Postprzez gurszczak » 21 maja 2008, o 18:15

no tak taka ma3a literówka posz3a :) zgadza sie E50
Pozdrawiam Gurszczak

Obrazek

Gurszczak i jego Hultaj
gurszczak
Administrator

Car: Hyundai
Engine: ix35

Re: 6630+TomTom5

Postprzez ADIWWL » 23 maja 2008, o 15:42

Ja kożystam z pda airis t610 odpowiednik mio wbudowany gps mapa : Automapa 4 + igo
+ nawigo +dastynator v6
Sprzet sprawuje sie super mapa to wiadomo najlepsza dlamnie automapa

teraz już tylko automapa 6
Ostatnio edytowano 9 grudnia 2009, o 10:30 przez ADIWWL, łącznie edytowano 1 raz
ADIWWL

jeżdżę na

Postprzez grobowiec » 23 września 2009, o 17:12

Cześć
A ja jeżdżę na AutoMapie 5.5.3 wymiennie na Navifon (to taki Naviexpert w Orange) w telefonie HTC z wbudowanym modułem GPS. Obecnie automapa posiada informacje o fotoradarach i możliwych kontrolach drogowych (Nawifon również) zatem bardzo przydatna rzecz :lol:
Pokrycie Polski w obu przypadkach jest prawie stuprocentowe z zaznaczeniem, że producenci mam mówią o pokryciu w oparciu o zaludnione tereny zatem może się zdażyć, że nawigacja nie poradzi sobie na bezludziu.
Plusem Navifona/ Naviexperta jest częsta aktualizacja gdyż aplikacja zasysa dane z WAP-u natomiast zaletą Automapy jest jej czytelność (budynki w 3D)
Pozdro
grobowiec
Forumowicz

Car: ...
Engine: ...

Postprzez toledziak95 » 27 września 2009, o 11:04

Obecnie śmigam na PDA HP IPAQ 614C iAutomapa 5.53, bajka i poezja;]
toledziak95
Forumowicz

Car:
Engine:

Postprzez Lucas » 24 listopada 2009, o 20:09

Kristof może zmień nazwę tematu na "jakich nawigacji używacie" czy coś w tym stylu, bo obecna jest myląca, a przy okazji łatwiej będzie go znaleźć przez szukajkę :)

A co do tematu to aktualnie korzystam z TomTom'a One XL i nie widzę w sumie żadnych wad.
Szkoda ze ten model nie ma jeszcze rozróżniania pasów na jezdni, nowsze modele już mają.

Mam jeszcze TomTom'a na Nokii E90, ale chyba zmienię na Garmina, w sumie w telefonie i tak jest tylko awaryjnie w razie braku navi pod ręką.

Najlepsza jak dla mnie była AutoMapa, ale na Symbiana jej chyba nie ma ;/

Generalnie przydaje się dotykowy wyświetlacz przy navi, bo mocno ułatwia obsługę :D
Lucas
Forumowicz

Car: inne
Engine: inny

Postprzez sroczkin » 8 stycznia 2010, o 23:30

smigam na navi NavRoad NR450BV jest to superanckie urzadzenie ekran przekatna 4,3 urzadzenie posiada odblokowany system wiec mozna wgrywac dowolny program do nawigacji ja smigam na AutoMapa 5.5.3 ja na polske uwazam ze nie ma lepszego programu do nawigacji do poruszania sie po europie juz nie jest taki cool wtedy na glowe bije go Garmin co do urzadzenia posiada pare dodatkowych bajerow ktore przydaja sie jak trzeba gdzies przenocowac po trasie odtwarzac muzyczny filmow divix zdjec poza tym jest to tez zestaw glosnomowiacy przydatny w trasie
sroczkin
Forumowicz

Car:
Engine:

Powrót do GPS