Program pod SE P910i (UIQ 7.x)

Wszystko o nawigacjach samochodowych.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
szparagb
Forumowicz
Posty: 170
Rejestracja: 02 maja 2009, 19:55

Program pod SE P910i (UIQ 7.x)

Post autor: szparagb »

Poszukuję programu, który by działał na tym telefonie. Jest już leciwy sprzęt ale mnie pasuje. W tej chwili mam na nim TomToma w wersji 5.x.coś.tam i niestety nie ma do niego nowszych map. Natomiast mapy z nowszych wersji nie działają. Nowszy Tomtom też odpada, gdyż działa na UIQ 9.x. Może znacie i macie jakieś alternatywne programy, które by działały na tym telefonie i miały aktualniejsze mapy.
Awatar użytkownika
maniekmc
Forumowicz
Posty: 844
Rejestracja: 19 maja 2008, 15:02

Program pod SE P910i (UIQ 7.x)

Post autor: maniekmc »

[center]Obrazek[/center]
Awatar użytkownika
szparagb
Forumowicz
Posty: 170
Rejestracja: 02 maja 2009, 19:55

Program pod SE P910i (UIQ 7.x)

Post autor: szparagb »

Dzięki za linka. Znalazłem jedną mapę, która chodzi z TT5 i ma aż 8% pokrycia więcej :-) . Będę szukać dalej. Podobno Garmin jest dobry ale wszystkie wersje jakie znalazłem są na S60.
Awatar użytkownika
tony
Zasłużony
Posty: 2725
Rejestracja: 18 maja 2008, 20:26

Program pod SE P910i (UIQ 7.x)

Post autor: tony »

Ja mam Garmina i nie jest tragiczny (poza jedną wpadką kiedy to jadąc w Warszawie trasą toruńską w kierunku centrum na wysokości Carrefour padła komenda "Skręć w lewo" - chyba kobieta go robiła :-D :-D :-D )
Poszukaj jeszcze na www.peb.pl
Pozdrawiam użytkowników Seata Toledo. Dziękuję wam za dobroć i za modlitwy. Z serca wam błogosławię.
Serdetschnje posdrawjam Toledziakuf
Tony
Awatar użytkownika
szparagb
Forumowicz
Posty: 170
Rejestracja: 02 maja 2009, 19:55

Program pod SE P910i (UIQ 7.x)

Post autor: szparagb »

Przeszukałem www.peb.pl i niestety wszystkie Garmin'y, Sygic'i oraz inne nie działają. Ogólnie przeglądając fora związane z SE P910 ostatnie posty są z 2007 roku. Trzeba zacząć zbierać na coś nowszego. Temat chyba można zamknąć, bo nic się więcej nie poradzi.
ODPOWIEDZ