[ALL] Jakie CB Radio kupić ?

Tematy o CB-radiach, antenach i pochodnych.
Awatar użytkownika
Danielek.
Forumowicz
Posty: 1853
Rejestracja: 11 kwie 2011, 21:34
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9
Skąd?: WA

[ALL] Jakie CB Radio kupić ?

Post autor: Danielek. »

Kitaj, Nie znam się na zestawach CB kupiłem ten używany na Allegro za 230zł z przesyłką,działa więc nie narzekam. ;-)
Awatar użytkownika
kuzio
Forumowicz
Posty: 674
Rejestracja: 30 mar 2012, 19:10
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI ALH+
Skąd?: Siemianowice Śląskie

[ALL] Jakie CB Radio kupić ?

Post autor: kuzio »

Można kupić jeszcze Unidena z Filipin tylko czy jest o tyle lepszy żeby dawać za niego 330zł gdzie chińczyki kosztują po 150-200zł?

http://allegro.pl/uniden-pro-520-xl-mad ... 54915.html

Kasa w moim przypadku nie jest priorytetem tym razem tylko chce kupić coś dobrego. Ale wiadomo jak nie widać różnicy to po co dawać 2 razy więcej :-| warto dołożyć i kupić nie chińczyka? :roll:

A może jednak któryś z presidentów?
Nie wkładam pieniędzy w starego złoma, wkładam serce w pasję

MOJE TOLEDO: http://toledoclubpolska.pl/viewtopic.php?t=622 ... sc&start=0
Awatar użytkownika
misiekbig
Forumowicz
Posty: 365
Rejestracja: 03 kwie 2012, 22:05
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.8 20V
Skąd?: Grójec

[ALL] Jakie CB Radio kupić ?

Post autor: misiekbig »

Ja mam presidenta Johnny 2 http://radioamator.elektroda.eu/radiotelefonycb.html antene tez mam presidenta tylko nie pamiętam jaka dokładnie. Roczny zestaw trafił mi się za dobrą flaszkę wiec kupiłem :lol: Od ponad 2 lat nie narzekam. Mogę śmiało polecić.
Awatar użytkownika
Roxon40
Moderator
Posty: 4497
Rejestracja: 14 lis 2009, 22:37
Auto: Renault
Model: Laguna III 2.0 140KM PB
Skąd?: Zabrze

[ALL] Jakie CB Radio kupić ?

Post autor: Roxon40 »

kuzio pisze:Można kupić jeszcze Unidena z Filipin tylko czy jest o tyle lepszy żeby dawać za niego 330zł gdzie chińczyki kosztują po 150-200zł?

http://allegro.pl/uniden-pro-520-xl-mad ... 54915.html

Kasa w moim przypadku nie jest priorytetem tym razem tylko chce kupić coś dobrego. Ale wiadomo jak nie widać różnicy to po co dawać 2 razy więcej :-| warto dołożyć i kupić nie chińczyka? :roll:

A może jednak któryś z presidentów?


Pewniejszy jednak będzie z Filipin.

Dobre Presidenty też wychodziły z Filipin zwłaszcza te koło lat 90-tych.

Między innymi dlatego wożę swoje radio, choć jest masywne i duże, ale też i rozbudowane. Ale tego ci nie polecam, bo nadal dobrze trzyma cenę, a dwa nie ma gdzie go zmieścić.
....... Było 121,8 KM i 253,1 Nm .......
....... Było 137,1 KM i 303,2 Nm .......
....... Było 154,5 KM i 339,7 Nm .......
:diabelek: EcuProject :diabelek:
:one: Jest 140 KM i 195 Nm Pb :582:
Awatar użytkownika
bartekmk
Forumowicz
Posty: 1669
Rejestracja: 05 mar 2011, 20:55
Auto: Seat Toledo 1M
Model: ASV++
Skąd?: Katowice

[ALL] Jakie CB Radio kupić ?

Post autor: bartekmk »

mogli by wprowadzić zakaz posiadania cb w samochodach osobowych, bo to co sie słyszy czasami w eterze.. buractwo do potęgi entej. jesteśmy chyba jedynym krajem, w którym kierowcy w osobówkach korzystają z radia.
Awatar użytkownika
kornat
Forumowicz
Posty: 2452
Rejestracja: 13 lis 2009, 21:48
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI AHF
Skąd?: Tarnobrzeg

[ALL] Jakie CB Radio kupić ?

Post autor: kornat »

bartekmk pisze:mogli by wprowadzić zakaz posiadania cb w samochodach osobowych, bo to co sie słyszy czasami w eterze.. buractwo do potęgi entej.

Nie ma co jechać na kierowców osobówek. Jedni i drudzy czasem dają niezły popis w eterze.
skrzysieks
Forumowicz
Posty: 819
Rejestracja: 07 sty 2012, 09:05
Auto: Opel
Model: Insignia
Skąd?: Krosno

[ALL] Jakie CB Radio kupić ?

Post autor: skrzysieks »

bartekmk, to nie zależy od rodzaju pojazdu , lecz od ludzi :P
Awatar użytkownika
Danielek.
Forumowicz
Posty: 1853
Rejestracja: 11 kwie 2011, 21:34
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9
Skąd?: WA

[ALL] Jakie CB Radio kupić ?

Post autor: Danielek. »

Tak wgl to polecam Yanosika,jestem pod wrażeniem skuteczności i tego jak wiele osób korzysta z tej aplikacji :-)
Speed
Forumowicz
Posty: 36
Rejestracja: 16 wrz 2014, 13:39

[ALL] Jakie CB Radio kupić ?

Post autor: Speed »

Ja korzystam z radia President Harry II (poprawione ASC) + Midland ML145. Do osobówki w zupełności wystarcza ;)
Awatar użytkownika
regii.kr
Forumowicz
Posty: 903
Rejestracja: 12 sie 2009, 19:47
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI
Skąd?: Kraków

[ALL] Jakie CB Radio kupić ?

Post autor: regii.kr »

yanosik + cb + AM(słupki) to zestaw na każdą trasę :) najlepiej kupić coś co ma automatyczną redukcje szumów czyli ASC

[ Dodano: 2014-10-02, 06:58 ]
bartekmk pisze:mogli by wprowadzić zakaz posiadania cb w samochodach osobowych, bo to co sie słyszy czasami w eterze.. buractwo do potęgi entej. jesteśmy chyba jedynym krajem, w którym kierowcy w osobówkach korzystają z radia.

ostatnio tacy z tirów sobie jechali na dystansie 5 km na 19 kanale gadka na temat wyjazdu z bazy i co słowo to kur... i ten skur....n w osobówce spieszy mu się ,na to ja do nich że trochę kultury na radiu by się przydało a oni do mnie to sobie radio wyłącz ,na to ja tam powiedziałem że wy zawodowcy i kanału 19 używacie do rozmów o pierdołach to gratulacje, powiedziałem że w latach 90 jak trzeba było mieć licencje to takich buraków nie było i PAR szybko kasował radio i antenę za przeklinanie na radiu.
Jestem za wróceniem tamtych czasów i zdawaniu egzaminu z radiokomunikacji taki jak ja zdawałem byłby spokój na radiu i kultura bo bez zezwolenia nikt nie mógł kupić radia w sklepie i posiadać w samochodzie osobowym jak i ciężarowym pozd.
To ludzie mają kulturę a nie samochody :)
ODPOWIEDZ