[ALL] Strojenie

Tematy o CB-radiach, antenach i pochodnych.
Zablokowany
Awatar użytkownika
kalafek
Forumowicz
Posty: 139
Rejestracja: 18 lut 2009, 22:04
Kontakt:

[ALL] Strojenie

Post autor: kalafek »

Witam

Mam sprawę. Mianowicie niedawno skradziono mi sam promiennik(bat) od Presidenta Floridy. Kupiłem drugi bat i zamontowalem go... teraz moje pytanie: Wiem ze tego presidenta sie nie stroi, ale wiem tez ze polozenie tego "zgrubienia" wplywa podobno na swr... nie wiem teraz czy poprostu ustawic ta cewke(zgrubienie) tak jak bylo w poporzednim baciku i jezdzicczy mimo wszystko kontrolnie go zestroic...

pozdrawiam
Seat Toledo 1M 1.6 16V BCB Signo :)
Ratownik Drogowy PZM :)
Awatar użytkownika
Tomas
Forumowicz
Posty: 815
Rejestracja: 10 lip 2008, 11:29

[ALL] Strojenie

Post autor: Tomas »

hmm jak się nie stroi, to ja bym nie stroił. Wejdź na kanał 19-ty i spytaj "próba radyjka, jak i gdzie mnie słychać?" hehe Jeżeli czysto odbiera i nadaje, to moim zdaniem nie ma co się bawić w strojenie.
Jak mawiają daltoniści "Życie jest jak tęcza - raz czarne, raz białe" ;)
Awatar użytkownika
CYRULIK
Zasłużony
Posty: 866
Rejestracja: 19 maja 2008, 21:22
Auto: Leon Zonki ;)
Model: Moje S 2,5
Skąd?: WPI MAZOWIECKIE (Sułkowice)

[ALL] Strojenie

Post autor: CYRULIK »

koszt niewieliki, a radość ze nie masz szumofonu bezcenna podjedz i zestroj , niby sa bez strojenia, ale jak dostroja to zestaw bedzie wydajniejszy ;-)
"Kiedy wydaje Ci się, że jesteś bardzo dobrym kierowcą, który wie już wszystko o jeździe i drogach, sprzedaj jak najszybciej swój pojazd i nigdy więcej nie siadaj za kierownicą. Cmentarze są pełne grobów bardzo dobrych kierowców".
Bodek

[ALL] Strojenie

Post autor: Bodek »

Ja swojego Unidena i antenki Presidenta nie stroiłem podjechałem do sklepu zmierzyli mi swr i było ok bez strojenia
Awatar użytkownika
kalafek
Forumowicz
Posty: 139
Rejestracja: 18 lut 2009, 22:04
Kontakt:

[ALL] Strojenie

Post autor: kalafek »

ok sprawa jasna:) mozna zamknac;)
Seat Toledo 1M 1.6 16V BCB Signo :)
Ratownik Drogowy PZM :)
Zablokowany