[5P] Wymiana radia na niefabryczne bez can

Wszystko o waszym audio w samochodzie.
ODPOWIEDZ
ADIWWL

[5P] Wymiana radia na niefabryczne bez can

Post autor: ADIWWL »

Witam po długich poszukiwaniach zakupiłem radio do toledziaka wybór padł na Sony XAV-601BT /
Niestety po podłączeniu okazało się że w nowym radyjku nie działa większość funkcji fabrycznego ( nie włącza i nie wyłącza się po wyjęciu kluczyka nie działa regulacja podświetlenia nie działa gala ) .
Na razie jedynym pomysłem na jaki wpadłem było podciągnięcie kabla od skrzynki bezpiecznikowej z plusem po kluczyku radio włącza się i wyłącza ale tylko po przekręceniu zapłonu nie jak fabryczne po przekręceniu na 1 pozycję i wyłącza się po wyłączeniu zapłonu nie jak ori po wyjęciu kluczyka dodatkowo niema możliwości włączenia radia bez kluczyka.
Ten sposób podłączenia strasznie mnie irytuje ponieważ wydaje mi się straszną prowizorką czy ktoś może montował jakieś radio bez can przy użyciu modułu, adaptera can-bus i może mi polecić jakiś konkretny adapter , lub może macie jakiś pomysł jak to podłączyć żeby mieć choć część funkcji fabrycznego radia ?
Awatar użytkownika
regii.kr
Forumowicz
Posty: 903
Rejestracja: 12 sie 2009, 19:47
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI
Skąd?: Kraków

[5P] Wymiana radia na niefabryczne bez can

Post autor: regii.kr »

to trzeba było kupić Xzent do seata najlepsze pełna obsługa fabryki i nawet więcej możliwość programowania ;-) ale sony fajny jest
ODPOWIEDZ