Prace serwisowe po stronie hostingodawcy zostały przesunięte na 05.04 od godz. 22 do 06.04 godz. 6 rano. Forum będzie wtedy niedostpęne. Z uwagi jednak na specyfikę prac, czas niedostępności może się wydłużyć.

[1M] Radio z kamerą cofania

Wszystko o waszym audio w samochodzie.
ODPOWIEDZ
SebaR
Forumowicz
Posty: 143
Rejestracja: 16 sty 2010, 13:04
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.8 20V
Skąd?: Zielina

[1M] Radio z kamerą cofania

Post autor: SebaR »

Witam.
Miał ktoś coś z takim czymś do czynienia. jestem na etapie poszukiwać sprzętu pod wymianę, Aura mi sie jakoś juz obyła i chciałbym wymienić. Zastanawiałem się czy ktoś miał do czynienia z takim ustrojstwem ze radyjko ma dodatkowo kamerę.
Awatar użytkownika
regii.kr
Forumowicz
Posty: 903
Rejestracja: 12 sie 2009, 19:47
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI
Skąd?: Kraków

[1M] Radio z kamerą cofania

Post autor: regii.kr »

tak a co potrzebujesz wiedzieć
SebaR
Forumowicz
Posty: 143
Rejestracja: 16 sty 2010, 13:04
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.8 20V
Skąd?: Zielina

[1M] Radio z kamerą cofania

Post autor: SebaR »

No chciałbym wymienić radio w samochodzie i jednocześnie żeby służyło to jako pomoc przy cofaniu czyli żeby można było na ekranie radia zobaczyć co się dzieje z tyłu. Nie wiem czy są gotowe zestawy jakieś czy potrzeba osobno kompletować radio i kamerkę, montaż owej kamer też mnie ciekawi.
Awatar użytkownika
misiek73
Forumowicz
Posty: 61
Rejestracja: 20 lut 2010, 18:25
Auto: Toledo
Model: 1M
Skąd?: Białystok

[1M] Radio z kamerą cofania

Post autor: misiek73 »

Ja się przymierzam do takiej operacji.Kamerkę już zamontowałem z dodatkowym wyświetlaczem,ale obraz w radiu będzie lepszy.Co do radia ,to większość tych odtwarzających dvd ma też wejście na kamerę.np http://allegro.pl/peiying-py-9001-dvd-d ... 09445.html
pozdro Misiek
Awatar użytkownika
kuzio
Forumowicz
Posty: 674
Rejestracja: 30 mar 2012, 19:10
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI ALH+
Skąd?: Siemianowice Śląskie

[1M] Radio z kamerą cofania

Post autor: kuzio »

Witam pytanie do naszych forumowych sprzętowców, ile kasy trzeba wyłożyć na radio z wysuwanym wyświetlaczem takie żeby dało się podłączyć kamerkę cofania itd. Ile około nowe/używane, ktoś coś poleci?
Nie wkładam pieniędzy w starego złoma, wkładam serce w pasję

MOJE TOLEDO: http://toledoclubpolska.pl/viewtopic.php?t=622 ... sc&start=0
ODPOWIEDZ