Prace serwisowe po stronie hostingodawcy zostały przesunięte na 05.04 od godz. 22 do 06.04 godz. 6 rano. Forum będzie wtedy niedostpęne. Z uwagi jednak na specyfikę prac, czas niedostępności może się wydłużyć.

[1L] Nie działa radio (nieseryjne)

Wszystko o waszym audio w samochodzie.
damian9o
Forumowicz
Posty: 53
Rejestracja: 01 lut 2012, 14:21

[1L] Nie działa radio (nieseryjne)

Post autor: damian9o »

Panowie też mam problem z radiem ( JVC) a mianowicie wyciągnąłem dzis radio i po ponownym podłaczeniu radio zapali sie na chwile doslownie 2s i zaraz gaśnie. Bezpiecznik ok a jak sprawdzałem miernikiem to praktycznie nie daje prądu na radio.
michałP
Forumowicz
Posty: 15
Rejestracja: 04 mar 2014, 13:15

[1L] Nie działa radio (nieseryjne)

Post autor: michałP »

witaj tzn wyjołeś je całkowicie tak? sprawdz bezpieczniki na przewodach z tyłu radia, oraz czy nie są zasniedziałe koncówki , radio twoje wogóle jest ciemne czy tylko nie działa dzwięk?
pomocny michałP
krissTSW
Świeżak
Posty: 2
Rejestracja: 24 lis 2013, 14:14

[1L] Nie działa radio (nieseryjne)

Post autor: krissTSW »

Panowie mam problem. Kupiłem wczoraj Pioneera ,takiego z dolnej półki cenowej , podpiąłem kostkę, przejściówkę do anteny bo nie pasowała ale radio nie daje wcale znaku życia . Dodam że u kumpla w hondzie chodzi bez problemu. Seryjne na kasety u mnie też działa. Co mam robić? Sprawdzałem na zapłonie, zmieniałem żółty z czerwonym ale dalej nic :-/
Awatar użytkownika
goomis86
Forumowicz
Posty: 449
Rejestracja: 25 lip 2009, 07:35
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI ARL
Skąd?: Bielsko-Biała

[1L] Nie działa radio (nieseryjne)

Post autor: goomis86 »

krissTSW pisze:Panowie mam problem. Kupiłem wczoraj Pioneera ,takiego z dolnej półki cenowej , podpiąłem kostkę, przejściówkę do anteny bo nie pasowała ale radio nie daje wcale znaku życia . Dodam że u kumpla w hondzie chodzi bez problemu. Seryjne na kasety u mnie też działa. Co mam robić? Sprawdzałem na zapłonie, zmieniałem żółty z czerwonym ale dalej nic :-/

Miernik do ręki i sprawdź na kostkach ISO gdzie jest 12V i 12V po zapłonie, następnie schemat wejść do radia gdzie powinny być owe napięcia i poprzepinać piny/jakieś złączki. Musi działać :-)
Awatar użytkownika
migacz1981
Forumowicz
Posty: 939
Rejestracja: 10 paź 2010, 18:22
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI ASV
Skąd?: Wałbrzych - okolice

[1L] Nie działa radio (nieseryjne)

Post autor: migacz1981 »

krissTSW, A bezpiecznik sprawdziłeś/ jakbyś miał problem który to 10A na jednym obwodzie z zapalniczką
Obrazek
"TITKO je poźiątku"
ODPOWIEDZ