[5P] Wymontowanie fabrycznego radia

Wszystko o waszym audio w samochodzie.
ODPOWIEDZ
broda
Forumowicz
Posty: 3
Rejestracja: 16 wrz 2010, 15:17

[5P] Wymontowanie fabrycznego radia

Post autor: broda »

Jak w temacie, chciałbym wymontować fabryczne radio z Toledo III, pytanie jak to zrobić nie niszcząc obudowy przy tym ? 8-) Widzę że są tam 4 szczeliny ale jakoś nie chcą uchwyty puścić.
Druga sprawa to chciałbym od niego wyprowadzić złącze AUX da się ?
Załączniki
fotka radia
fotka radia
youssou
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 20 wrz 2010, 19:22

[5P] Wymontowanie fabrycznego radia

Post autor: youssou »

Cześć, podłączam się pod pytanie. Chciałbym dokładnie w tym samym radiu założyć złącze umożliwiające mi odtwarzanie muzyki z zewnętrznego odtwarzacza takiego jak MP3 Player (przez USB lub AUX). Pozdrawiam

Youssou
Jestem amatorem.
ww200
Forumowicz
Posty: 146
Rejestracja: 25 paź 2008, 23:00

[5P] Wymontowanie fabrycznego radia

Post autor: ww200 »

Ja proponuję obu userom zapoznać się z Regulaminem.
youssou
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 20 wrz 2010, 19:22

[5P] Wymontowanie fabrycznego radia

Post autor: youssou »

Dziękuję za sugestię, przeczytałem regulamin i zapewne chodzi o punkt mówiący o nie powielaniu tematów. Przejrzałem wszystkie działy w których mogła się taka instrukcja znaleźć i nie znalazłem. Nie wykluczam że wynika to z mojego amatorstwa zarówno w kwestii dyskusji na forum jak i znajomości auta. Znalazłem mnóstwo tematów na temat starszych samochodów i podłączenia do nich gniazda AUX, nie znalazłem ani słowa o wyżej wspomnianym odbiorniku. Wiem że moje auto, Toledo z 2006 roku, było proponowane z takim gniazdem. Być może więc wystarczy mi wtyczka, tym bardziej że radio dekoduje MP3, a nie tak jak w starszych modelach urządzenie do dekodowania. Będę wdzięczny za wszelkie merytoryczne uwagi i odpowiedzi na zadane pytanie.

Przy okazji sugeruję precyzyjniej opisywać w tytułach o czym traktuje temat. Ciężko się w tym rozeznać gdy tytuł jest ogólnikiem typu "Problem z CD". Może zamiast tego coś w rodzaju "Wyłącza się z seryjne CD po przekręceniu kluczyka, Seat Toledo 2006" czy coś takiego.

Pozdrawiam
Jestem amatorem.
Awatar użytkownika
neostar
Forumowicz
Posty: 189
Rejestracja: 30 kwie 2010, 20:34
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.6
Skąd?: Okolice Płocka (WPL)

[5P] Wymontowanie fabrycznego radia

Post autor: neostar »

zapewne chodziło o tę część regulaminu:

5- Zanim napiszesz pierwszego Swojego posta na forum, przedstaw się oraz przywitaj w odpowiednim wątku na stronie forum: toledoclubpolska.pl/viewtopic.php?p=479#479
youssou
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 20 wrz 2010, 19:22

Przedstawienie sie na Forum, Lech z Poznania

Post autor: youssou »

Tak, nie przedstawiłem się wcześniej. Przepraszam, przed chwilę nadrobiłem zaległości. viewtopic.php?t=12&postdays=0&postorder=asc&start=2140

Pozdrawiam
youssou
Jestem amatorem.
broda
Forumowicz
Posty: 3
Rejestracja: 16 wrz 2010, 15:17

[5P] Wymontowanie fabrycznego radia

Post autor: broda »

Przepraszam drodzy forumowicze za zaniechanie, już nadrobiłem zaległości związane z pierwszym postem.
ODPOWIEDZ