Prace serwisowe po stronie hostingodawcy zostały przesunięte na 05.04 od godz. 22 do 06.04 godz. 6 rano. Forum będzie wtedy niedostpęne. Z uwagi jednak na specyfikę prac, czas niedostępności może się wydłużyć.

[1M] Wzmacniacz

Wszystko o waszym audio w samochodzie.
koras-17
Forumowicz
Posty: 33
Rejestracja: 14 gru 2009, 19:39

[1M] Wzmacniacz

Post autor: koras-17 »

Witam mam pytanie czy w Toledo II były montowane wzmacniacze.Posiadam tolka z 2002r i wydaje mi się że ten sprzęt za dobrze gra jak na moc z samego odtwarzacza.
Awatar użytkownika
bartek
Forumowicz
Posty: 2115
Rejestracja: 04 lis 2008, 21:12
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI
Skąd?: Olsztyn

[1M] Wzmacniacz

Post autor: bartek »

z tego co wiem to nie było, dobrze dobrane głośniki do radia i drzwi które tworzą zamkniętą komorę dla głośników - ot co :-D
RB Auto - warsztat samochodowy
Olsztyn, Kołobrzeska 50
www.rbauto.eu
Zapraszamy
igi84
Forumowicz
Posty: 619
Rejestracja: 24 maja 2009, 17:39
Auto: Toledo 1M
Model: 1.9 TDI AHF
Skąd?: Gdynia

[1M] Wzmacniacz

Post autor: igi84 »

dokladnie niema zadnego wzmacniacza kolega z pracy szukal zawziecie chcial juz pruc fotele ale powstrzymalem go;p wszyscy w pracy mowili ze zazdroszcza mi takiego brzmienia. Bass ktory sie z nich wydobywa pochodzi z glosnikow z papierowa membrana lecz ich glebia pochodzi z oslony w ktorej ca osadzone tworzy to swojego rodzaju tube ( a raczej Tubke);p poprostu w tolkach jest wszystko ladnie dobrane. obecnie radyjko wymienilem na Alpinke i gra rownie dobrze co oryginal :)
airvolf

[1M] Wzmacniacz

Post autor: airvolf »

Ja kupiłem z Niemczech Toledo z radiem Becker z wbudowaną nawigacją radio montowane od nowosci w salonie do tego oryginalne seatowskie glośniki całość gra za***iscie i kazdy sie dziwi ze to wswzystko fabryczne
Power
Forumowicz
Posty: 67
Rejestracja: 13 sty 2010, 11:43

[1M] Wzmacniacz

Post autor: Power »

U mnie kumpel jak rozebrał radio fabryczne, choć na kasety mam ale nie zamieniłbym go na żadne, choć myślałem o zamianie go na fabryczne na płytę bo miał koleś na szrocie za 350 zł ale kupiłem transmiter FM z 2GB pamięci i wgrywam sobie na niego co chcę, w razie czego jeszcze pendrive mogę podpiąć i na co komu płyty :-)
A co do radia to jak kumpel elektronik rozebrał to się za głowe złapał...i ten wzmacniacz o którym mówisz kolego koras-17 to masz już w radyjku na każdym z 4'ech kanałów zamontowany. A czemu się za głowe kolega złapał? Oczywiście jak zobaczył jakiego rodzaju i jakiej mocywzmacniacze zamontowane są w tym radyjku :-) Stąd koledzy takie brzmienie w Tolkach :D
*Power* Toledo II 1,9 TDI 110 KM AHF
Awatar użytkownika
tony
Zasłużony
Posty: 2725
Rejestracja: 18 maja 2008, 20:26

[1M] Wzmacniacz

Post autor: tony »

airvolf pisze:Ja kupiłem z Niemczech Toledo z radiem Becker z wbudowaną nawigacją radio montowane od nowosci w salonie do tego oryginalne seatowskie glośniki całość gra za***iscie i kazdy sie dziwi ze to wswzystko fabryczne
mam tak samo jak ty :) tylko polskiej mapy brak :/
Pozdrawiam użytkowników Seata Toledo. Dziękuję wam za dobroć i za modlitwy. Z serca wam błogosławię.
Serdetschnje posdrawjam Toledziakuf
Tony
Awatar użytkownika
shiro
Forumowicz
Posty: 36
Rejestracja: 08 paź 2010, 01:12

problem ze wzmacniaczem

Post autor: shiro »

Witam mam pewien problem w tolku siedzą 2 głośniki alpine spg69c3 do tego jest blaupunkt ema 460 no i skrzynka nazwy no name 300 watt . problem w tym ze mogę słuchać do pewnego momentu jak wezmę na radyjko np 32 ( na maksa jest 40) to we wzmacholu zapala się czerwona dioda i wszystko rozłącza . zastanawia mnie czemu tak jest i gdzie szukać problemu za cenne wskazówki dziękuje . a i dodam ze pod kanał 1i2 są te głośniki a pod kanał 3 i 4 skrzynia oczywiście do skrzyni używam 3 a czwarty jest wolny chciałem podłączyć z 3i4 kable do skrzyni to od razu zapala się czerwona dioda w razie co mogę porobić fotki
obecny tolek :)
Awatar użytkownika
toledziak95
Forumowicz
Posty: 401
Rejestracja: 19 maja 2008, 21:25

[1M] Wzmacniacz

Post autor: toledziak95 »

Zbyt duża moc głośnika, po prostu robi się "przester" i odłącza wzmacniacz by nie spalić.
Awatar użytkownika
shiro
Forumowicz
Posty: 36
Rejestracja: 08 paź 2010, 01:12

[1M] Wzmacniacz

Post autor: shiro »

no fajnie a mozna to jakos ogarnac ?? gdzies czytalem zeby kupic jakis filtr sprawy groszowe lecz nie wiem czy ogolnie bd potrzebny
obecny tolek :)
Awatar użytkownika
Danielek.
Forumowicz
Posty: 1853
Rejestracja: 11 kwie 2011, 21:34
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9
Skąd?: WA

[1M] Wzmacniacz

Post autor: Danielek. »

Filtr nie pomoze bo sluzy zupelnie do czego innego,jak sama nazwa wskazuje niweluje zaklucenia np ktore powstaja przez alternator itp

Sprobuj skrecic troche gain i inne pokretla.
ODPOWIEDZ