Z przykrością informuję, że forum będzie dostępne tylko do końca najbliższego okresu rozliczeniowego. Tj. do końca lipca 2024. Decyzja zostala podjęta z powodu znikomej aktywności. Jeśli ktoś jest zainteresowany przejęciem domeny lub backupem bazy zapraszam na priv.
~DzieX

[1M] Radio Aura + telefon = problem

Wszystko o waszym audio w samochodzie.
ODPOWIEDZ
fafik

[1M] Radio Aura + telefon = problem

Post autor: fafik »

Witajcie,od pewnego czasu gdy włączę kasetę lub podłącze Nokię N95 pod Aurę to po chwili włącza mi się autorewers w magnetofonie i potrafi tak bez końca przełączać kasetę z jednej strony na drugą.Proszę Was o skuteczną podpowiedź a może ktoś posiada instrukcję po polsku ale z magnetofonem,dziękuję za podpowiedź i jestem ciekaw czy ktoś się z czymś takim spotkał,pozdrawiam forumowiczów.
Awatar użytkownika
gurszczak
Zasłużony
Posty: 644
Rejestracja: 20 maja 2008, 06:05
Auto: Hyundai
Model: ix35
Skąd?: Grudusk

[1M] Radio Aura + telefon = problem

Post autor: gurszczak »

fafik, na początku proponuje zapoznać sie z regulaminem który znajduje się tu: viewtopic.php?t=11 a szczególnie z pkt. 5.
Po drugie zanim o coś zapytamy to używamy opcji SZUKAJ
Pozdrawiam Gurszczak

Obrazek

Gurszczak i jego Hultaj
Awatar użytkownika
Kitaj
Forumowicz
Posty: 2816
Rejestracja: 01 lip 2008, 23:52
Auto: E46 330xd/A6 C5 2.8
Model: M57D30/2.8 ALG
Skąd?: Okolice Oławy

[1M] Radio Aura + telefon = problem

Post autor: Kitaj »

Mialem tak z kasętą adaptacyjna ale wyciagnełem i wlozylem jeszcze raz i tak kilka razy i przeszło. wydaje mi sie ze na poczatku kaseta ma duzy opór zeby ja obracac i radio uznaje to za koniec kasety...
Bonbini
Forumowicz
Posty: 955
Rejestracja: 11 paź 2009, 02:38
Auto: Był 1L
Model: 1.9 1Y
Skąd?: Gdynia

[1M] Radio Aura + telefon = problem

Post autor: Bonbini »

Ja zawsze przed włożeniem kasety u siebie obstukowuję ją i pomaga - szczególnie te 90-tki :-P
Awatar użytkownika
koti88
Forumowicz
Posty: 55
Rejestracja: 19 wrz 2010, 19:28

[1M] Radio Aura + telefon = problem

Post autor: koti88 »

Witam

Nie chciałem zakładać nowego tematu więc odświeżam ten.

Mianowicie chodzi mi o zestaw do telefonu jaki mam w aucie - Tolek II z 2002 roku. Jest to chyba standardowy zestawik który obsługuje telefony nokii z serr 63xx, 62xx, 61xx,51xx.

Moje pytanie brzmi:
1- czy ten zestaw obsługuje tylko w/w modele nokii?
2 - czy istnieją jakieś adaptery aby dało radę podłączyć inny model nokii?
3 - i jesli obsługuje stare modele 63xx, 62xx, 61xx,51xx to czy da radę też z nowszymi typu 6210 Navigator,Nokia 6220 Classic, 6300i,6210 Navigator itd?
Sztuką nie jest kupienie gotowego produktu, sztuką jest Customizing
ODPOWIEDZ