Prace serwisowe po stronie hostingodawcy zostały przesunięte na 05.04 od godz. 22 do 06.04 godz. 6 rano. Forum będzie wtedy niedostpęne. Z uwagi jednak na specyfikę prac, czas niedostępności może się wydłużyć.

[1M] Zmieniarka CD - problemy / pytania

Wszystko o waszym audio w samochodzie.
Awatar użytkownika
regii.kr
Forumowicz
Posty: 903
Rejestracja: 12 sie 2009, 19:47
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI
Skąd?: Kraków

[1M] Zmieniarka CD - problemy / pytania

Post autor: regii.kr »

zdejmujesz osłonę i odkręcasz śruby montażowe i jak wymontujesz to musisz kupić schowek na szrocie bez zmieniarki to będziesz miał taką szufladkę którą przykręcasz zamiast zmieniarki ;-)
Awatar użytkownika
DzieX
Administrator
Posty: 3122
Rejestracja: 22 cze 2011, 09:58
Auto: Seat
Model: Toledo 1M
Skąd?: Nadarzyn
Kontakt:

[1M] Zmieniarka CD - problemy / pytania

Post autor: DzieX »

No nie - schowek bez zmieniarki nie ma żadnych szufladek. Szufladkę można dokupić na allegro.
Toledo 88
Forumowicz
Posty: 7
Rejestracja: 09 wrz 2009, 12:14

[1M] Zmieniarka CD - problemy / pytania

Post autor: Toledo 88 »

witam mam oryginalne radio Aura kaseta, w standardzie nie było zmieniarki lecz była pociągnięta wiązka oryginalna do schowka gdzie po wyciągnięciu plastikowej półki ze schowka zrobiło się na nią miejsce. Postanowiłem kupić zmieniarkę, po kupnie podłączam nie działa :( przeszukuje magazynek znajduje płytę rozkręca ją i odpuszcza i tak z każdą płytą, na radiu pisze CD CHECK i tak stoi. czy ktoś spotkał się z podobnym problemem?
Awatar użytkownika
Sony
Administrator
Posty: 7070
Rejestracja: 20 sty 2009, 20:09
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI ASV++
Skąd?: Piotrków Tryb.
Kontakt:

[1M] Zmieniarka CD - problemy / pytania

Post autor: Sony »

Toledo 88, a sprawna jest ta zakupiona zmieniarka ? Może laser padnięty etc.
Toledo 88
Forumowicz
Posty: 7
Rejestracja: 09 wrz 2009, 12:14

[1M] Zmieniarka CD - problemy / pytania

Post autor: Toledo 88 »

Płyty przerzuca ładuje pierwszą na wyświetlaczu po chwili pokazuje CD1 TR1 i na tym koniec. Gdy przerzuca płyty na początku widać że laser się załącza. Nagrywałem inne płyty Ale nic cały czas to samo. Spróbuję wyczyścić laser może coś pomoże.

[ Dodano: 2014-05-06, 13:22 ]
Laser wyczyszczony i nic. Zauważyłem że gdy przerzuca płyty z magazynka to laser działa. ale jak załaduje konkretna płytę to laser się nie załącza. Mógłby ktoś zrobić zdjęcie wtyczki podłaczonej do zmieniarki tej w schowku. tak żeby były widoczne kolory kabli z jednej i drugiej strony tej wtyczki.
slizki55
Świeżak
Posty: 2
Rejestracja: 15 cze 2014, 12:50

[1M] Zmieniarka CD - problemy / pytania

Post autor: slizki55 »

Mam taki problem. Posiadam radio aura kaseta ze zmieniarka. Po podłączeniu zmieniarki wszystko dziala . Płyty się ładują. Ale radio po wciśnięciu przycisku CD/tape nic nie widzi . Jak trzy mam guzki parę sekund spychać pikniecie. Problem chyba jest w radiu nie widzi zmieniarki. Jakieś sugestie?
rafi1242
Świeżak
Posty: 2
Rejestracja: 25 mar 2015, 09:38

Demontaż zmieniarki ze schowka

Post autor: rafi1242 »

Hej
Może zadanie jest proste jednak ja nie znalazłem sposobu jak to zrobić :)
Bardzo proszę o pomoc jak wymontować zmieniarkę 6CD ze schowka :)
Zdjęcie zmieniarki w schowku
joshuaxd
Forumowicz
Posty: 6
Rejestracja: 11 lip 2010, 19:37

[1M] Zmieniarka CD - problemy / pytania

Post autor: joshuaxd »

Witam mam pytanie. Nagrałem płyty AUDIO i jedne działają a inne nie. Nie wiem od czego to zależy. Macie jakieś pomysły ?
ODPOWIEDZ