Prace serwisowe po stronie hostingodawcy zostały przesunięte na 05.04 od godz. 22 do 06.04 godz. 6 rano. Forum będzie wtedy niedostpęne. Z uwagi jednak na specyfikę prac, czas niedostępności może się wydłużyć.

[1M] Centralny z kluczyka kaput

Wszystko o elektryce w aucie
eR
Forumowicz
Posty: 346
Rejestracja: 21 wrz 2010, 20:17
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI ASV
Skąd?: Kielce

[1M] Centralny z kluczyka kaput

Post autor: eR »

Czyli w takim razie po wyjęciu baterii na ok. 30 min musiał wcale się nie rozkodować.
Awatar użytkownika
NaiLer
Forumowicz
Posty: 103
Rejestracja: 03 maja 2011, 13:40

[1M] Centralny z kluczyka kaput

Post autor: NaiLer »

Mam problem z pilotem co włoże baterie to mi ją po krótkim czasie rozładuje ... wie ktos dlaczego tak sie moze dziać?
Obrazek
Awatar użytkownika
haszczu
Moderator
Posty: 3380
Rejestracja: 01 mar 2013, 18:50
Auto: Seat
Model: Leon 1.8T AUQ
Skąd?: Pilzno

[1M] Centralny z kluczyka kaput

Post autor: haszczu »

NaiLer, Gdzieś musi robić zwarcie w pilocie. Daj jakiemuś ogarniętemu elektronikowi żeby Ci go przelutował/poprawił luty. U Kaspolla to pomogło
Było 1.8 20v AGN 125KM
Było 1.8 20VT AUQ 180KM
Było 1.9 TDI ASV 110KM
Jest Leon 1.8T AUQ 180KM
Awatar użytkownika
NaiLer
Forumowicz
Posty: 103
Rejestracja: 03 maja 2011, 13:40

[1M] Centralny z kluczyka kaput

Post autor: NaiLer »

ja osobiscie pracuje w firmie elektronicznej na produkcji i szczerze powiem nie ma tam nic do poprawiania, nie ma zimnych lutów z tego co widze
Obrazek
guciek91
Forumowicz
Posty: 90
Rejestracja: 22 kwie 2011, 23:23

[1M] Centralny z kluczyka kaput

Post autor: guciek91 »

Wyczyść go i dla pewności przelutuj, nie musi być widoczny zimny lut a bd coś nie tak, a nie zaszkodzi Ci go przelutować.
Była Nexia 1.5 8V 75KM ;)
Było Toledo 1L 2.0 8V 115KM automat !
Jest Toledo 1M 1.9 TDi 110KM :)
affek

[1M] Centralny z kluczyka kaput

Post autor: affek »

Witam
Mam mały problem w swoim aucie a mianowicie centralny zamek już od "nowości" (zakupu) nie łapał mi z pilota działał natomiast zarówno z drzwi kierowcy jak i z bagażnika( z kluczyka),
po 2-3 miesiącach użytkowania padło również otwieranie z zamka kierowcy... (tzn. otwiera ale tylko drzwi kierowcy i potem włącza się alarm). Działa mi jedynie otwieranie centralnego z bagażnika. Czy możecie coś poradzić ?? Coś czytałem że mogą to być mikrostyki w zamku od strony kierowcy. Czy to prawda?
BartekG
Forumowicz
Posty: 24
Rejestracja: 30 sty 2015, 23:01

[1M] Centralny z kluczyka kaput

Post autor: BartekG »

Witam,
mój centralny z kluczyka nie działa od x lat, ale działał kiedyś, ostatnio wymieniłem baterie i zaprogramowałem, kontrolka zaświeciła 5 razy drzwi się zamknęły i otworzyły, i dla sprawdzenia kliknąłem raz drugi pilotem i już powoli zaczęło się krzaczyć, wczoraj zaprogramowałem jeszcze raz i znowu, dioda mignęła 5 razy i nic więcej, moje pytanie czy to mógł paść moduł komfortu (ta puszka pod tylnią kanapą 1L0 959 875A)?

[ Dodano: 2015-02-25, 09:00 ]
czyżby nikt tu nie zaglądał? czy nikt nie wie jak pomóc?
Kochajmy nasze samochody, tak szybko rdzewieją.
Awatar użytkownika
irocket
Forumowicz
Posty: 1131
Rejestracja: 03 sie 2013, 12:46
Auto: Seat Toledo 1L
Model: 1.9TDi 1Z
Skąd?: Rzeszów / Krosno

[1M] Centralny z kluczyka kaput

Post autor: irocket »

Pewnie nikt nie wie, jak pomóc. Możesz sprawdzić domykanie szyb itp, jakby nie działało, to albo nie zaprogramowane (wątpię), albo moduł padł. U mnie w jedynce nie ma takiego bajeru (pod kanapą). Nie wiem czy oryginalnie moduł nie był za kierownicą (a może to w nowszych).
Obrazek
BartekG
Forumowicz
Posty: 24
Rejestracja: 30 sty 2015, 23:01

[1M] Centralny z kluczyka kaput

Post autor: BartekG »

mam moduł pod kanapą i na pewno siedzi tam od nowości, domykanie działa z kluczyka, jak czytałem temat to może kwarc, ale to by wcale się nie programował, chciałbym żeby działał
Kochajmy nasze samochody, tak szybko rdzewieją.
Awatar użytkownika
macsta12
Forumowicz
Posty: 318
Rejestracja: 25 kwie 2012, 14:15
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI ASV+
Skąd?: Dęblin

[1M] Centralny z kluczyka kaput

Post autor: macsta12 »

Witam. Mam taki problem iż nie działa mi zamykanie i otwieranie samochodu kluczykiem w drzwiach kierowcy. W czym może być problem? Zamek do wymiany?
ODPOWIEDZ