[1M] Moduł do zamykania szyb

Wszystko o elektryce w aucie
GangstaMarc

[1M] Moduł do zamykania szyb

Post autor: GangstaMarc »

PITER1981, zależy jaki masz nr modułu komfortu, dla każdego są inne wartości. Trzeba posiadać również kabel na złączy RS232... przez usb z tego co pamiętam nie da się tego zrobić.
Awatar użytkownika
Szczepan
Forumowicz
Posty: 233
Rejestracja: 11 wrz 2011, 12:35
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI ASV
Skąd?: Turek

[1M] Moduł do zamykania szyb

Post autor: Szczepan »

Wracając do tematu przed chwilą sprawdzałem czy zamykają sie i otwierają szyby podczas przytrzymania kluczyka w zamku i zeczywiscie wszystko działa.
A jak zrobic zeby po zamknieciu auta z pilota same szyby sie domykały bo u mnie niestety nie zamykają sie.
''Nie jeździj szybciej niż twój anioł stróż potrafi latać.''
Awatar użytkownika
OMEGA
Forumowicz
Posty: 344
Rejestracja: 24 maja 2011, 03:35
Auto: 1M
Model: ARL
Skąd?: Okolice Krakowa

[1M] Moduł do zamykania szyb

Post autor: OMEGA »

Szczepan pisze:Wracając do tematu przed chwilą sprawdzałem czy zamykają sie i otwierają szyby podczas przytrzymania kluczyka w zamku i zeczywiscie wszystko działa.
A jak zrobic zeby po zamknieciu auta z pilota same szyby sie domykały bo u mnie niestety nie zamykają sie.

Domykanie szyb z pilota trzeba aktywować.
LC
VW
Black gold
Awatar użytkownika
Szczepan
Forumowicz
Posty: 233
Rejestracja: 11 wrz 2011, 12:35
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI ASV
Skąd?: Turek

[1M] Moduł do zamykania szyb

Post autor: Szczepan »

No dla mnie trochę czarna magia :->
Czy jest kolega z forum który ma sprzęt i umiejętności do zrobienia tego bajeru z moich okolic tzn: Turek ,Koło, Konin, Kalisz?
Oczywiście nie za darmo :mrgreen:

[ Dodano: 2012-03-04, 11:54 ]
Pisałem już w innym wątku że poradziłem sobie z tym bajerem i szybki już działają z pilota :-D
''Nie jeździj szybciej niż twój anioł stróż potrafi latać.''
matts84
Forumowicz
Posty: 17
Rejestracja: 26 lut 2013, 07:36

Re: [1M] Moduł do zamykania szyb

Post autor: matts84 »

Ok, a gdzie się wpiąć z zewnętrznym modułem? Mam moduł centralnego niefabryczny bo na fabrycznym pilot nie łapał. Moduł ma kabel do domykania szyb, domykanie z kluczyka działa. A gdzie się wpiąć tym kablem aby domykało wszystko?
ODPOWIEDZ