[1M] Montaż sterownika centralnego zamka

Wszystko o elektryce w aucie
endriu1234
Forumowicz
Posty: 33
Rejestracja: 17 sty 2009, 10:29
Kontakt:

[1M] Montaż sterownika centralnego zamka

Post autor: endriu1234 »

mam problem kupiłem sterownik centralnego zamka żeby otwierał samochód z pilota a nie jak do tej pory mam z kluczyka i problem jest tego typu że nie wiem gdzie podłączyć żeby to wszystko dobrze działało jak narazie podłączyłem zamykanie ale jast problem bo nie wiem gdzie podłączyć otwieranie za pomoc dziękuje
Ostatnio zmieniony 21 lut 2011, 19:42 przez endriu1234, łącznie zmieniany 1 raz.
jesteśmy razem
Awatar użytkownika
vwir
Zasłużony
Posty: 2838
Rejestracja: 20 lis 2009, 09:58
Auto: DS5, Leaf
Model: 2.0HDI, EE
Skąd?: okolice Krosna

[1M] Montaż sterownika centralnego zamka

Post autor: vwir »

Sterowanie minusem, kable w drzwiach kierowcy. Kolorow kabli juz nie pamietam - dawno to bylo... Schemat polaczen znalazlem na elektrodzie.
badplace

[1M] Montaż sterownika centralnego zamka

Post autor: badplace »

Witam zamykanie podłączasz do kabelka (żółty z niebieskim paskiem) a otwieranie (fiolet lub żółty z zielonym paskiem ) u mnie w seacie żółty z zielonym to wszystko w drzwiach kierowcy
powodzenia
Załączniki
bez tytułu.JPG
michaldom
Forumowicz
Posty: 17
Rejestracja: 20 lut 2011, 22:49

[1M] Montaż sterownika centralnego zamka

Post autor: michaldom »

A panowie trzeba wszystko z drzwi rozbierać czy mogę się dostać do niego już w środku auta jak przejdą przewody przez harmonijkę do środka.

jak możecie podać jeszcze raz te kolory przewodów

Toledo 2001r
Awatar użytkownika
Sony
Administrator
Posty: 7070
Rejestracja: 20 sty 2009, 20:09
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI ASV++
Skąd?: Piotrków Tryb.
Kontakt:

[1M] Montaż sterownika centralnego zamka

Post autor: Sony »

michaldom, przywitaj się w odpowiednim dziale :562:
michaldom
Forumowicz
Posty: 17
Rejestracja: 20 lut 2011, 22:49

[1M] Montaż sterownika centralnego zamka

Post autor: michaldom »

Panowie proszę o pomoc bo jutro chce się za to wziąć.
Awatar użytkownika
vwir
Zasłużony
Posty: 2838
Rejestracja: 20 lis 2009, 09:58
Auto: DS5, Leaf
Model: 2.0HDI, EE
Skąd?: okolice Krosna

[1M] Montaż sterownika centralnego zamka

Post autor: vwir »

Z tego co pamietam to musisz sciagnac boczek drzwi i tam sie wpiac. Te kable nie wychodza z drzwi przez wiazke.
pioottr

[1M] Montaż sterownika centralnego zamka

Post autor: pioottr »

U mnie kolor kabli otwieranie zamykanie żółto niebieski, czerwono zielony(tego drugiego nie jestem pewien), + weźmiesz z silnika elektrycznych szyb - gruby czerwony kabel, masę np. ze śrubki w drzwiach, możesz też przeciągnąć kable do drzwi a sterownik zostawić pod kierownicą tam gdzie przekaźniki, kolory do podłączenia kierunków to biało czarny i czarno zielony, kierunki znajdziesz we wtyczce modułu komfortu lub w grubej wiązce przy cięgnie otwierania klapy. Najlepiej miernik w łapy i posprawdzaj czy kolory się zgadzają. Moje toledo jest 2000r., jakiś tydzień temu to przerabiałem, mam nadzieje że Ci pójdzie bez problemów, u mnie tak nie było bo poprzedni właściciel puścił zamykanie i otwieranie innymi kablami gdzieś bokiem.
michaldom
Forumowicz
Posty: 17
Rejestracja: 20 lut 2011, 22:49

[1M] Montaż sterownika centralnego zamka

Post autor: michaldom »

jutro już to będę miał zrobione wielkie dzięki za pomoc.
Pozdrawiam

[ Dodano: 2011-02-24, 00:21 ]
Koledzy centralny został założony i faktycznie nie było to takie trudne troszkę techniki i sposobu i pięknie pyka.
Dziękuje jeszcze raz za pomoc.
Awatar użytkownika
damian1231795
Forumowicz
Posty: 459
Rejestracja: 17 maja 2011, 22:46
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.8 20V
Skąd?: Kielce

[1M] Montaż sterownika centralnego zamka

Post autor: damian1231795 »

michaldom Instalowałeś może podobny sterownik do tegohttp://allegro.pl/sterownik-seat-skoda-felicja-fabia-octavia-i1750719624.html ? Jak się spisuję i czy trudno go podłączyć?
Jak ktoś cokolwiek wie na temat tych sterowników niech się wypowie. Często trzeba programować pilot? Można tam immo przełożyć ze starego kluczyka?
Zauważyliście, że każdy jadący wolniej od nas to palant, a szybciej - szaleniec???

Nic na siłę , lewy pas , gaz i płynę ......:)
ODPOWIEDZ