Prace serwisowe po stronie hostingodawcy zostały przesunięte na 05.04 od godz. 22 do 06.04 godz. 6 rano. Forum będzie wtedy niedostpęne. Z uwagi jednak na specyfikę prac, czas niedostępności może się wydłużyć.

[1M] Nie działa nawiew

Wszystko o elektryce w aucie
Awatar użytkownika
damian1231795
Forumowicz
Posty: 459
Rejestracja: 17 maja 2011, 22:46
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.8 20V
Skąd?: Kielce

[1M] Nie działa nawiew

Post autor: damian1231795 »

Siemka. Czy po włączeniu na climatroniku funkcji odparowania przedniej szyby nawiew powinien dmuchać tylko na szybę przednią a na boczne nie czy tu i tu? Po co ta funkcja jak można włączyć strzałkę w górę i będzie to samo?
Zauważyliście, że każdy jadący wolniej od nas to palant, a szybciej - szaleniec???

Nic na siłę , lewy pas , gaz i płynę ......:)
Awatar użytkownika
vwir
Zasłużony
Posty: 2838
Rejestracja: 20 lis 2009, 09:58
Auto: DS5, Leaf
Model: 2.0HDI, EE
Skąd?: okolice Krosna

[1M] Nie działa nawiew

Post autor: vwir »

Po to, że ta funkcja robi 3 rzeczy: włącza klimatyzację, ustawia siłe dmuchawy na max i ustawia żeby powietrze płyneło na szybę. Jasne, że możesz to robić ręcznie, ale to trochę klikania, a tak to masz jeden przycisk i zrobione.
Rafal1244
Forumowicz
Posty: 22
Rejestracja: 27 gru 2015, 12:11
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1,9 ASV
Skąd?: Żywiec

[1M] Nie działa nawiew

Post autor: Rafal1244 »

Witam mam problem. Nie działa dmuchawa nawiewu. Poszedł dym z kratek. No i tak. Na krótko podpinam i działa. Bezpiecznik jest ok. Rezystor ma 5 om nie wiem ile ma mieć. Do kostki dmuchawy nie dochodzi napięcie.zdemontowalem plastikową osłonę pod kierownicą i jest 5 przekaźników ( 53. 100 . 103. 109. 377.) I nie mam pojęcia co do czego. I nie wiem czego nie działa mi ten nawiew. Proszę o poradę. Pozdrawiam
ODPOWIEDZ