Prace serwisowe po stronie hostingodawcy zostały przesunięte na 05.04 od godz. 22 do 06.04 godz. 6 rano. Forum będzie wtedy niedostpęne. Z uwagi jednak na specyfikę prac, czas niedostępności może się wydłużyć.

[ALL] Łożyska kół

Tematy ogólno-techniczne
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
_carlos-
Forumowicz
Posty: 471
Rejestracja: 22 kwie 2011, 23:32
Auto: SEAT TOLEDO 1M
Model: 1,9 TDI ALH
Skąd?: Zabrze

[ALL] Łożyska kół

Post autor: _carlos- »

Od jakiegoś czasu zaopatruję się w firmie którą podał Sony. Gościu który tam sprzedaje jest z Leonclub.pl
kurek0410
Forumowicz
Posty: 13
Rejestracja: 07 cze 2017, 20:43
Auto: seat toledo 2M
Model: 1.9tdi ASV
Skąd?: płock

[ALL] Łożyska kół

Post autor: kurek0410 »

na tym linku co podał sony nie znajduje mi łożysk, być może nie mają na stanie, a co do intercarsu wiem że tam ceny dobre nie są, miałem zobaczyć z ciekawości ale mają awarie i nic nie dowiedziałem się, nie wiem czy to nie o Rouville firme chodzilo za 130zł jak coś te 20,30zl dam więcej byle firma była dobra :558:
Awatar użytkownika
myszazwc
Forumowicz
Posty: 292
Rejestracja: 19 lis 2016, 18:07
Auto: Seat toledo 1M
Model: 1.6 16v AUS
Skąd?: Zwierzyniec

Re: [ALL] Łożyska kół

Post autor: myszazwc »

Rouville nie miałem przyjemności zakładać FAG jak najbardziej wystarczy,kiedyś SKF też był dobry ale jak widać chinami zaczął jechać
No przecież nikt nie obiecywał nam że będzie łatwo
kurek0410
Forumowicz
Posty: 13
Rejestracja: 07 cze 2017, 20:43
Auto: seat toledo 2M
Model: 1.9tdi ASV
Skąd?: płock

[ALL] Łożyska kół

Post autor: kurek0410 »

zobaczymy jutro, najwyżej ja przetestuje ruville :-) skf nie będe brał
Awatar użytkownika
Sony
Administrator
Posty: 7070
Rejestracja: 20 sty 2009, 20:09
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI ASV++
Skąd?: Piotrków Tryb.
Kontakt:

[ALL] Łożyska kół

Post autor: Sony »

kurek0410 pisze:na tym linku co podał sony nie znajduje mi łożysk, być może nie mają na stanie, a co do intercarsu wiem że tam ceny dobre nie są, miałem zobaczyć z ciekawości ale mają awarie i nic nie dowiedziałem się, nie wiem czy to nie o Rouville firme chodzilo za 130zł jak coś te 20,30zl dam więcej byle firma była dobra :558:
Bo to nie jest typowy sklep internetowy. Tam się dzwoni albo na gg pisze i wszystko chłopaki Ci powiedzą.
Awatar użytkownika
DzieX
Administrator
Posty: 3122
Rejestracja: 22 cze 2011, 09:58
Auto: Seat
Model: Toledo 1M
Skąd?: Nadarzyn
Kontakt:

[ALL] Łożyska kół

Post autor: DzieX »

Tak, to zupełnie nie jak w sklepach internetowych ;)
Awatar użytkownika
Sony
Administrator
Posty: 7070
Rejestracja: 20 sty 2009, 20:09
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI ASV++
Skąd?: Piotrków Tryb.
Kontakt:

[ALL] Łożyska kół

Post autor: Sony »

DzieX zmierzam do tego, że w większości sklepów masz dostępny cały asortyment wraz z cenami bezpośrednio na stronie, a tutaj tak nie jest :P

EOT.
kurek0410
Forumowicz
Posty: 13
Rejestracja: 07 cze 2017, 20:43
Auto: seat toledo 2M
Model: 1.9tdi ASV
Skąd?: płock

[ALL] Łożyska kół

Post autor: kurek0410 »

macie racje po co dorabiać intercarsy czy mechaników, będę szukał takich żródeł, wymieniłem łożysko tak jak pisałem i jest nareszcie cichutko :-D , choć lata mi jeszcze jakaś nakrętka czy śróba po prawej stronie w konsoli jak airbag i nawiewy, ale to nie w tym dziale temat?
Awatar użytkownika
jocker0705
Forumowicz
Posty: 65
Rejestracja: 01 lut 2015, 19:36
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI
Skąd?: Lublin

Re: [ALL] Łożyska kół

Post autor: jocker0705 »

Ja założyłem niedawno łożyska na tył jedno firmy Kamoka xd a drugie MaxGear. Zobaczymy ile to wytrwa :) na pierwszą firmę się zdecydowałem z racji tego że 2.5 roku temu założyłem tarcze i klocki Kamoki na tył i do chwili obecnej żadnych problemów,bicia itp :)

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
myszazwc
Forumowicz
Posty: 292
Rejestracja: 19 lis 2016, 18:07
Auto: Seat toledo 1M
Model: 1.6 16v AUS
Skąd?: Zwierzyniec

[ALL] Łożyska kół

Post autor: myszazwc »

Witam spotkał się ktoś z was z takim problem,że po wymianie łożyska z przodu po miesiącu zrobił się luz(wymiana u mechanika)w poniedziałek kupiłem drugie i sam wymieniłem tylko prasa u lokalnego mechanika plus nowy przegub dziś środa I znowu robi się luz,może ktoś walczył z taką przypadłością(dokręcane było według procedury)
No przecież nikt nie obiecywał nam że będzie łatwo
ODPOWIEDZ