Polecamy i odradzamy warsztaty /Warsztaty z rabatami dla TCP

Tematy ogólno-techniczne

Moderatorzy: Sony, CYRULIK, remiq, Roxon40, peter174

Re: szukam mechanika speca do Tolka 1M AGR

Postprzez siemionek78 » 24 maja 2011, o 09:43

bonus252 napisał(a):Witam na forum jestem od niedawna moje toledo bardzo dziwnie się zachowuje od pewnego czasu. Falują obroty na biegu jałowym, brakuje mu mocy, zimą ciężko palił. Jak jadę sobie równo powiedzmy na 5 biegu jakby lekko szarpał. Czytałem regulamin odnośnie zakładania postów i szukałem na forum tego typu objawów ale nie mogę znaleźć nikogo kto by miał TDI wzorowo obcykanego i kto by sprawdził dokładnie mojego Tolka i pomógł mi go naprawić żeby śmigał tak jak należy. Bardzo proszę o pomoc forumowiczów. Jestem z Białej Podlaskiej ale bywam w Kielcach Radomiu Puławach Białymstoku jeśli w tych rejonach jest ktoś kompetentny oddam mu Tolka żeby go wyleczył. Z góry dziękuje za pomoc!!!!!!!!!!!! :-)

dobry i sprawdzony warsztat happy service w Białymstoku ul. Familijna 5, wlasciciel ma na imie Krzysiek, wal smialo
siemionek78
Forumowicz

Car:
Engine:

Postprzez szymekgd » 15 czerwca 2011, o 16:19

Gdynia.
Polecam warsztat "Witek Service" ul.Zwirowa 2c, tel.:623-60-84, dobrze wyposazony warsztat (lacznie z vag 1551, nie jakis lapek), profesjonalne podejscie i duza wiedza szefa, ciut nizsze niz wszedzie ceny.

Czyscilem tam turbine (400zl), otrzymalem pelna dokumentacje zdjeciowa przed i po zabiegu, do tego jazda testowa i gratisowa korekcja wtrysku na pompie, byl opozniony, ale chcialem zrobic to w zaciszu garazu, ale szef nalegal ;)
szymekgd
Sponsor

Car:
Engine:

Postprzez peter174 » 15 czerwca 2011, o 20:47

siemionek78 napisał(a):dobry i sprawdzony warsztat happy service w Białymstoku ul. Familijna 5, wlasciciel ma na imie Krzysiek

jak juz cos to Familijna 8
[center][you] jeżeli szukasz jakiejś instrukcji o swoim Seacie to[/center]
[center]Obrazek[/center]
peter174
Moderator

Car: Seat Toledo 1M
Engine: 1.9 TDI ASZ

Postprzez pistol » 22 czerwca 2011, o 10:48

do prostych napraw mechanicznych oraz do regulacji LPG polecam ESTEK-gaz na Krośnieńskiej 13 w Gdyni:)
pistol
Forumowicz

Car:
Engine:

Postprzez DzieX » 18 lipca 2011, o 19:35

Czy ktoś zna jakiegoś znającego się lakiernika w Lublinie, który nie zedrze?
Seat Toledo r32 4wd DSG
facebook, forum
DzieX
Junior Admin

Car: Toledo 1M, Laguna 3
Engine: AGZ, M9R

Postprzez plum » 20 lipca 2011, o 08:28

Szukam mechanika w Gdańsku,który rozwiązałby problem z falującymi obrotami i takiego, który postawi trafną diagnozę bez konieczności wymieniania większości części w silniku. Jedyne co zrobiłem z tym problemem to wymieniłem czujnik położenia wału(wyskakiwał błąd na kompie) sprawdziłem przepustnicę... pomoże ktoś? :-(
plum
Forumowicz

Car: Seat Toledo 1M
Engine: 1.6 SR

Postprzez dziubek6 » 18 września 2011, o 09:42

Totalnie odradzam LAKIERNICTWO I BLACHARSTWO na Bieżuńskiej 2A w Warszawie. Jak coś spier.... to mówią że tak musi być i nikt nie obiecywał że będzie idealnie.
1.9 AHF
dziubek6
Sponsor

Car: Toledo
Engine: 1.9

Postprzez hehejol » 18 września 2011, o 10:11

ODRADZAM elektromechanika przy ulicy Watykańskiej w Białymstoku , nazwa firmy AUTO-NAZA . Tolek miał być gotowy na następny dzień a odebrałem po tygodniu, od właściciela jechało na odległość alkoholem. Za robote zaśpiewał 350 zł (wymiana paru kabli w zamku od kierowncy), :-/ ale i tak dostał 150,-
hehejol
Forumowicz

Car:
Engine:

Postprzez jegorcik » 19 września 2011, o 19:28

Czy ktoś regenerował turbinę w Euro Klima na Szyszkowej w Warszawie? Czy warto do nich oddać auto? Może polecicie inny warsztat gdzie można zregenerować i wymienić turbinę. Z góry dzięki za odpowiedzi... sorry jeśli nie w tym poście zadałem to pytanie....jestem jeszcze świeżakiem na tym forum :)
jegorcik

Postprzez Kiziak » 19 września 2011, o 20:23

Ja polecam (robie tam już kilka razy coś) warsztat w warszawie na ulicy Górczewskiej 179. Właściciel to Marek. Jak się wjedzie na teren za brame to trzeba skręcić w prawo. Wcześniej warsztat był na Banderii.
Kiziak
Forumowicz

Car: Toledo 2 1M
Engine: 1.8 20V APG

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ogólne