Polecamy i odradzamy warsztaty /Warsztaty z rabatami dla TCP

Tematy ogólno-techniczne
ODPOWIEDZ
Grzesiek32
Forumowicz
Posty: 11
Rejestracja: 08 lip 2011, 00:35

Poszukuję dobrego mechanika w okolicy Kętrzyna

Post autor: Grzesiek32 »

Witam wszystkich
Jak w temacie poszukuję dobrego mechanika w okolicach Kętrzyna, gdyż czeka mnie wymiana rozrządu w moim Tolku 1.9 TDI i nie chcę oddać mojej maszyny byle partaczowi tylko komuś kto zna się na rzeczy.
Proszę o jakiś namiar na sprawdzonego mechaniora.
Pozdrowionka dla wszystkich forumowiczów.
Awatar użytkownika
bartek
Forumowicz
Posty: 2115
Rejestracja: 04 lis 2008, 21:12
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI
Skąd?: Olsztyn

Polecamy i odradzamy warsztaty /Warsztaty z rabatami dla TCP

Post autor: bartek »

RB Auto - warsztat samochodowy
Olsztyn, Kołobrzeska 50
www.rbauto.eu
Zapraszamy
jonson22
Forumowicz
Posty: 788
Rejestracja: 04 wrz 2009, 00:36
Auto: ...
Model: ...
Skąd?: Warszawa

Polecamy i odradzamy warsztaty /Warsztaty z rabatami dla TCP

Post autor: jonson22 »

Witam
W dniu wczorajszym odwiedziłem Pana Roberta, początkowo byłem dość sceptycznie nastawiony na wizytę gdyż nie znałem osobiście Roberta, dość długo e-mailowaliśmy aż doszliśmy do porozumienia i się umówiłem. Podejście do klienta to pełen profesjonalizm olbrzymia wiedza którą potrafi przekazać klientowi można swobodnie porozmawiać i dowiedzieć się dużo rzeczy o aucie i ewentualnych usterkach, teraz już wiem gdzie będę regularnie jeździł na ewentualne naprawy, co do cen usług i części dość przystępne.
Podsumowując w skali 1-5
Usługa- *****
Fachowość/wiedza- *****
Podejście do klienta- *****
Cena- *****

Co dla mnie ważne mogłem stać przy aucie widzieć jak Pan to robi porozmawiać itp.

Tu macie referencje z OCP
http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.p ... sc&start=0
nick: robekcool
Jego strona internetowa:
www.k-mot.pl

Powołujcie sie na TCP.
agamiarz

Polecamy i odradzamy warsztaty /Warsztaty z rabatami dla TCP

Post autor: agamiarz »

Czy może jakieś adresy w Lublinie :)? chyba zaczyna mi się pocić przewód gumowy od płynu do chłodnicy.
mcsurf
Forumowicz
Posty: 247
Rejestracja: 23 kwie 2010, 01:07

Polecamy i odradzamy warsztaty /Warsztaty z rabatami dla TCP

Post autor: mcsurf »

agamiarz, od niedawna odwiedzam niepozorny warsztat na ul. Turystycznej kawałek za przejazdem w stronę Łęcznej. Jeśli chodzi o kosza robocizny są naprawdę rewelacyjne, części można przywieść samemu jak również dobrać na miejscu.. Jeździ tam sporo znajomycych w tym 3 Toledo.. tel 783743159 Robert.
Seat Toledo II, 1.9 TDI 110 KM, 2000r
agamiarz

Polecamy i odradzamy warsztaty /Warsztaty z rabatami dla TCP

Post autor: agamiarz »

Dzięki śliczne. Niebawem będę musiał tam zajechać. Jeżeli mówisz,że nie doją nie wiadomo ile kasy i robią dobrą robotę to na pewno skorzystam :-)
malark
Forumowicz
Posty: 162
Rejestracja: 15 maja 2011, 14:36

Polecamy i odradzamy warsztaty /Warsztaty z rabatami dla TCP

Post autor: malark »

Witam
Szykuje sie w moim Toldosławie kilka wiekszych napraw ( rozrzad zawieszenie przepustnica) i poszukuje w krakowie lub okolicach jakiegos naprawde solidnego warsztatu. Bo do tej pory trafiałem na samych partaczy ktorzy wiecej zepsuli niz naprawili
Awatar użytkownika
dominik
Forumowicz
Posty: 1167
Rejestracja: 04 cze 2009, 21:35
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI
Skąd?: Kraków

Polecamy i odradzamy warsztaty /Warsztaty z rabatami dla TCP

Post autor: dominik »

malark, jeżeli mieszkasz od strony wiliczki to mogę ci polecić pana Jacka z Targowiska. Koleś ma warsztat i tolek i paru moich znajomycj do niego jeździ. Nie słysałem jeszcze złej opini o nim. Jak być był zainteresowany to pisz pw
dziubek6
Forumowicz
Posty: 259
Rejestracja: 18 lip 2010, 23:10
Auto: Toledo
Model: 1.9
Skąd?: Warszawa

Polecamy i odradzamy warsztaty /Warsztaty z rabatami dla TCP

Post autor: dziubek6 »

jonson22 pisze:Witam
W dniu wczorajszym odwiedziłem Pana Roberta, początkowo byłem dość sceptycznie nastawiony na wizytę gdyż nie znałem osobiście Roberta, dość długo e-mailowaliśmy aż doszliśmy do porozumienia i się umówiłem. Podejście do klienta to pełen profesjonalizm olbrzymia wiedza którą potrafi przekazać klientowi można swobodnie porozmawiać i dowiedzieć się dużo rzeczy o aucie i ewentualnych usterkach, teraz już wiem gdzie będę regularnie jeździł na ewentualne naprawy, co do cen usług i części dość przystępne.
Podsumowując w skali 1-5
Usługa- *****
Fachowość/wiedza- *****
Podejście do klienta- *****
Cena- *****

Co dla mnie ważne mogłem stać przy aucie widzieć jak Pan to robi porozmawiać itp.

Tu macie referencje z OCP
http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.p ... sc&start=0
nick: robekcool
Jego strona internetowa:
www.k-mot.pl

Powołujcie sie na TCP.


Również odwiedziłem Roberta i jestem mile zaskoczony. Fachowa robota.
1.9 AHF
slawek85
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 12 cze 2011, 13:54

Polecamy i odradzamy warsztaty /Warsztaty z rabatami dla TCP

Post autor: slawek85 »

malark pisze:Witam
Szykuje sie w moim Toldosławie kilka wiekszych napraw ( rozrzad zawieszenie przepustnica) i poszukuje w krakowie lub okolicach jakiegos naprawde solidnego warsztatu. Bo do tej pory trafiałem na samych partaczy ktorzy wiecej zepsuli niz naprawili


Pewnie już za późno, ale na przyszłość polecam serwis przy ul. Mokrej. Nie pamiętam teraz nazwy, ale jak wpiszesz w google to na pewno znajdziesz. specjalizują się w grupie VAG. Sam naprawiałem tam Golfa III, potem Toledo II któremu brakowało mocy.

Ja szukam jakiegoś dobrego warsztatu na śląsku - okolice Katowic, Siemianowic Śląskich, itp.
Gdyby ktoś o jakimś coś wiedział proszę podrzucić jakiś adres.

Polecam jeszcze serwis w Rabce Zdrój, AUTO SERVICE Ligęziewicz, specjalizują się w gr. VAG, Od lat serwisował tam swój samochód mój tata, potem ja, dopóki nie przeprowadziłem się na Ślask. teraz mi tam trochę nie po drodze, a niestety tylko do niego miałem zaufanie.
ODPOWIEDZ