Prace serwisowe po stronie hostingodawcy zostały przesunięte na 05.04 od godz. 22 do 06.04 godz. 6 rano. Forum będzie wtedy niedostpęne. Z uwagi jednak na specyfikę prac, czas niedostępności może się wydłużyć.

Polecamy i odradzamy warsztaty /Warsztaty z rabatami dla TCP

Tematy ogólno-techniczne
Awatar użytkownika
CYRULIK
Zasłużony
Posty: 866
Rejestracja: 19 maja 2008, 21:22
Auto: Leon Zonki ;)
Model: Moje S 2,5
Skąd?: WPI MAZOWIECKIE (Sułkowice)

Polecamy i odradzamy warsztaty /Warsztaty z rabatami dla TCP

Post autor: CYRULIK »

kolejny do kolekcji

Blacharstwo-Lakiernictwo, mechanika, auto gaz
ZYGZAK
Jacek Berliński
501-383-551
Piaseczno
ul.Syrenki 9

dla TCP rabat POLECAM [/list]
"Kiedy wydaje Ci się, że jesteś bardzo dobrym kierowcą, który wie już wszystko o jeździe i drogach, sprzedaj jak najszybciej swój pojazd i nigdy więcej nie siadaj za kierownicą. Cmentarze są pełne grobów bardzo dobrych kierowców".
Awatar użytkownika
peter174
Zasłużony
Posty: 634
Rejestracja: 01 sie 2008, 13:24
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI ASZ
Skąd?: Białystok

Polecamy i odradzamy warsztaty /Warsztaty z rabatami dla TCP

Post autor: peter174 »

polecam w Białymstoku

Happy Serwis
ul Familijna 8

spcjalizacja auta grupy VAG (ale nie tylko) .. pełen profesjonalizm i szybka realizacja ... pełen zakres usług mechanicznych oraz diagnostycznych + pełna diagnostyka układow klimatyzacji
[center][you] jeżeli szukasz jakiejś instrukcji o swoim Seacie to[/center]
[center]Obrazek[/center]
justka1404
Forumowicz
Posty: 33
Rejestracja: 19 maja 2008, 22:36
Kontakt:

Polecamy i odradzamy warsztaty /Warsztaty z rabatami dla TCP

Post autor: justka1404 »

Z tolkiem w Warszawie jeżdżę tylko do Auto Partner Qutro ul. Emaliowa 15B. Jeśli chodzi o moje doświadczenia to polecam. Z poprzednim autem też tam jeździłam, a miałam Kia i oni jako nieliczni bez problemu sobie z nim radzili. Ceny też bez wybryków
Justka1404 W-wa
pilina

Polecamy i odradzamy warsztaty /Warsztaty z rabatami dla TCP

Post autor: pilina »

W temacie zrobienia auta po stłuczce mogę polecić (zresztą mnei wcześniej polecony) warsztat na Czardasza 2 w Warszawie (Okęcie, niedaleko Łopuszańska/Krakowska).

Niektórzy mieli okazję zobaczyć mniej lub bardziej wnikliwie efekty i naprawdę nie ma co narzekać!
Awatar użytkownika
maniekmc
Forumowicz
Posty: 844
Rejestracja: 19 maja 2008, 15:02

Polecamy i odradzamy warsztaty /Warsztaty z rabatami dla TCP

Post autor: maniekmc »

pilina pisze:W temacie zrobienia auta po stłuczce mogę polecić (zresztą mnei wcześniej polecony) warsztat na Czardasza 2 w Warszawie (Okęcie, niedaleko Łopuszańska/Krakowska).

Niektórzy mieli okazję zobaczyć mniej lub bardziej wnikliwie efekty i naprawdę nie ma co narzekać!

Ja również go polecam-kiedyś w sytuacji awaryjnej byłem tam i spoko się sprawowali:)
[center]Obrazek[/center]
Awatar użytkownika
Robo
Zasłużony
Posty: 416
Rejestracja: 12 sie 2008, 13:49

Polecamy i odradzamy warsztaty /Warsztaty z rabatami dla TCP

Post autor: Robo »

Bydgoszcz i okolice polecam Auto-Serwis Bagniewski Osielsko ul. Wiatrakowa 4 spcjalizacja auta grupy VAG
Moderacja jest wtedy, kiedy ja cenzuruję, a cenzura wtedy, kiedy mnie moderują.
Awatar użytkownika
Mario
Forumowicz
Posty: 178
Rejestracja: 25 sie 2008, 09:09

Polecamy i odradzamy warsztaty /Warsztaty z rabatami dla TCP

Post autor: Mario »

POLECAM SERWIS OPON :

TANIO/SZYBKO/SOLIDNIE !!!!

Obrazek

Obrazek
darkghoust

Poszukiwany dobry i tani lakiernik w warszawie lub okolicy

Post autor: darkghoust »

Dzisiaj dostałem wycenę szkody po spotkaniu z tirem. Kto ma sprawdzonego i taniego lakiernika w Warszawie lub najbliższej okolicy? Do malowania:
1. Lewe tylne drzwi
2. Lewy tylny błotnik
3. Zderzak tylni
Tanio, dobrze i szybko. W poniedziałek (oczywiście nie najbliższy) oddać, w piątek odebrać tak aby na weekend mieć autko sprawne. W tygodniu przejadę się po Józefowie, zobaczę jak to będzie wyglądało cenowo.
justka1404
Forumowicz
Posty: 33
Rejestracja: 19 maja 2008, 22:36
Kontakt:

Polecamy i odradzamy warsztaty /Warsztaty z rabatami dla TCP

Post autor: justka1404 »

W Warszawie na Emaliowej 15 jest sklep z lakierami "Devito" a na dole warsztat. Nie wiem jak z cenami ale możesz się dowiedzieć bo wiem że robią dobrze. Powiedz, że poleciła Ci ich Justyna z seata i dowiedz sią jak wyglądają ceny. Mogę dać Ci telefon do właściciela sklepu (502 068 182) jak zadzwonisz w ciągu dnia to da Ci numer do warsztatu albo odrazu poprosi kogoś od nich do telefonu.
Justka1404 W-wa
Awatar użytkownika
tony
Zasłużony
Posty: 2725
Rejestracja: 18 maja 2008, 20:26

Polecamy i odradzamy warsztaty /Warsztaty z rabatami dla TCP

Post autor: tony »

200 za element + materiały - 10 km za Wyszkowem w stronę Ostrowi Maz.
Pozdrawiam użytkowników Seata Toledo. Dziękuję wam za dobroć i za modlitwy. Z serca wam błogosławię.
Serdetschnje posdrawjam Toledziakuf
Tony
ODPOWIEDZ