Prace serwisowe po stronie hostingodawcy zostały przesunięte na 05.04 od godz. 22 do 06.04 godz. 6 rano. Forum będzie wtedy niedostpęne. Z uwagi jednak na specyfikę prac, czas niedostępności może się wydłużyć.

Polecamy i odradzamy warsztaty /Warsztaty z rabatami dla TCP

Tematy ogólno-techniczne
ODPOWIEDZ
siemionek78
Forumowicz
Posty: 119
Rejestracja: 30 paź 2010, 20:44

Re: szukam mechanika speca do Tolka 1M AGR

Post autor: siemionek78 »

bonus252 pisze:Witam na forum jestem od niedawna moje toledo bardzo dziwnie się zachowuje od pewnego czasu. Falują obroty na biegu jałowym, brakuje mu mocy, zimą ciężko palił. Jak jadę sobie równo powiedzmy na 5 biegu jakby lekko szarpał. Czytałem regulamin odnośnie zakładania postów i szukałem na forum tego typu objawów ale nie mogę znaleźć nikogo kto by miał TDI wzorowo obcykanego i kto by sprawdził dokładnie mojego Tolka i pomógł mi go naprawić żeby śmigał tak jak należy. Bardzo proszę o pomoc forumowiczów. Jestem z Białej Podlaskiej ale bywam w Kielcach Radomiu Puławach Białymstoku jeśli w tych rejonach jest ktoś kompetentny oddam mu Tolka żeby go wyleczył. Z góry dziękuje za pomoc!!!!!!!!!!!! :-)


dobry i sprawdzony warsztat happy service w Białymstoku ul. Familijna 5, wlasciciel ma na imie Krzysiek, wal smialo
szymekgd
Forumowicz
Posty: 4280
Rejestracja: 27 lip 2010, 14:22

Polecamy i odradzamy warsztaty /Warsztaty z rabatami dla TCP

Post autor: szymekgd »

Gdynia.
Polecam warsztat "Witek Service" ul.Zwirowa 2c, tel.:623-60-84, dobrze wyposazony warsztat (lacznie z vag 1551, nie jakis lapek), profesjonalne podejscie i duza wiedza szefa, ciut nizsze niz wszedzie ceny.

Czyscilem tam turbine (400zl), otrzymalem pelna dokumentacje zdjeciowa przed i po zabiegu, do tego jazda testowa i gratisowa korekcja wtrysku na pompie, byl opozniony, ale chcialem zrobic to w zaciszu garazu, ale szef nalegal ;)
Awatar użytkownika
peter174
Zasłużony
Posty: 634
Rejestracja: 01 sie 2008, 13:24
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI ASZ
Skąd?: Białystok

Polecamy i odradzamy warsztaty /Warsztaty z rabatami dla TCP

Post autor: peter174 »

siemionek78 pisze:dobry i sprawdzony warsztat happy service w Białymstoku ul. Familijna 5, wlasciciel ma na imie Krzysiek

jak juz cos to Familijna 8
[center][you] jeżeli szukasz jakiejś instrukcji o swoim Seacie to[/center]
[center]Obrazek[/center]
pistol
Forumowicz
Posty: 125
Rejestracja: 25 sty 2010, 17:45

Polecamy i odradzamy warsztaty /Warsztaty z rabatami dla TCP

Post autor: pistol »

do prostych napraw mechanicznych oraz do regulacji LPG polecam ESTEK-gaz na Krośnieńskiej 13 w Gdyni:)
Awatar użytkownika
DzieX
Administrator
Posty: 3122
Rejestracja: 22 cze 2011, 09:58
Auto: Seat
Model: Toledo 1M
Skąd?: Nadarzyn
Kontakt:

Polecamy i odradzamy warsztaty /Warsztaty z rabatami dla TCP

Post autor: DzieX »

Czy ktoś zna jakiegoś znającego się lakiernika w Lublinie, który nie zedrze?
plum
Forumowicz
Posty: 29
Rejestracja: 19 lip 2011, 15:54
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.6 SR
Skąd?: Gdańsk

Polecamy i odradzamy warsztaty /Warsztaty z rabatami dla TCP

Post autor: plum »

Szukam mechanika w Gdańsku,który rozwiązałby problem z falującymi obrotami i takiego, który postawi trafną diagnozę bez konieczności wymieniania większości części w silniku. Jedyne co zrobiłem z tym problemem to wymieniłem czujnik położenia wału(wyskakiwał błąd na kompie) sprawdziłem przepustnicę... pomoże ktoś? :-(
dziubek6
Forumowicz
Posty: 259
Rejestracja: 18 lip 2010, 23:10
Auto: Toledo
Model: 1.9
Skąd?: Warszawa

Polecamy i odradzamy warsztaty /Warsztaty z rabatami dla TCP

Post autor: dziubek6 »

Totalnie odradzam LAKIERNICTWO I BLACHARSTWO na Bieżuńskiej 2A w Warszawie. Jak coś spier.... to mówią że tak musi być i nikt nie obiecywał że będzie idealnie.
1.9 AHF
hehejol
Forumowicz
Posty: 191
Rejestracja: 07 sty 2011, 09:42

Polecamy i odradzamy warsztaty /Warsztaty z rabatami dla TCP

Post autor: hehejol »

ODRADZAM elektromechanika przy ulicy Watykańskiej w Białymstoku , nazwa firmy AUTO-NAZA . Tolek miał być gotowy na następny dzień a odebrałem po tygodniu, od właściciela jechało na odległość alkoholem. Za robote zaśpiewał 350 zł (wymiana paru kabli w zamku od kierowncy), :-/ ale i tak dostał 150,-
jegorcik

Polecamy i odradzamy warsztaty /Warsztaty z rabatami dla TCP

Post autor: jegorcik »

Czy ktoś regenerował turbinę w Euro Klima na Szyszkowej w Warszawie? Czy warto do nich oddać auto? Może polecicie inny warsztat gdzie można zregenerować i wymienić turbinę. Z góry dzięki za odpowiedzi... sorry jeśli nie w tym poście zadałem to pytanie....jestem jeszcze świeżakiem na tym forum :)
Kiziak
Forumowicz
Posty: 150
Rejestracja: 10 kwie 2010, 19:41
Auto: Toledo 2 1M
Model: 1.8 20V APG
Skąd?: Warszawa

Polecamy i odradzamy warsztaty /Warsztaty z rabatami dla TCP

Post autor: Kiziak »

Ja polecam (robie tam już kilka razy coś) warsztat w warszawie na ulicy Górczewskiej 179. Właściciel to Marek. Jak się wjedzie na teren za brame to trzeba skręcić w prawo. Wcześniej warsztat był na Banderii.
ODPOWIEDZ