Prace serwisowe po stronie hostingodawcy zostały przesunięte na 05.04 od godz. 22 do 06.04 godz. 6 rano. Forum będzie wtedy niedostpęne. Z uwagi jednak na specyfikę prac, czas niedostępności może się wydłużyć.

Polecamy i odradzamy warsztaty /Warsztaty z rabatami dla TCP

Tematy ogólno-techniczne
Awatar użytkownika
Roxon40
Moderator
Posty: 4493
Rejestracja: 14 lis 2009, 22:37
Auto: Renault
Model: Laguna III 2.0 140KM PB
Skąd?: Zabrze

Polecamy i odradzamy warsztaty /Warsztaty z rabatami dla TCP

Post autor: Roxon40 »

Pytanie głównie do Śląska. Poszukuję sprawdzonego zakładu prostującego lub naprawiającego felgi aluminiowe. Miasta to najlepiej Ruda Śląska, Chorzów, Zabrze, Gliwice, Bytom.
....... Było 121,8 KM i 253,1 Nm .......
....... Było 137,1 KM i 303,2 Nm .......
....... Było 154,5 KM i 339,7 Nm .......
:diabelek: EcuProject :diabelek:
:one: Jest 140 KM i 195 Nm Pb :582:
kuba1987
Forumowicz
Posty: 85
Rejestracja: 22 maja 2014, 21:07
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI
Skąd?: Łódz

Polecamy i odradzamy warsztaty /Warsztaty z rabatami dla TCP

Post autor: kuba1987 »

Odradzam warsztat w Łodzi Ul Srebrzynska 6 Zamiennik Dorota Holewicz cztery razy u nich byłem z jedna rzecza a i tak nie zrobili masakra

Ale za to polecam Ap-Car w Łodzi na Odolanowskiej naprawdę panowie znaja sie na rzeczy a w łodzi cieżko z dobrym mechanikiem
Awatar użytkownika
Danielek.
Forumowicz
Posty: 1853
Rejestracja: 11 kwie 2011, 21:34
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9
Skąd?: WA

Polecamy i odradzamy warsztaty /Warsztaty z rabatami dla TCP

Post autor: Danielek. »

ODRADZAM wulkanizacja w Kobyłka Al.Jana pawła II 34
Gość porysował mi polerowany rant i polamał zaczep w dekielku a przy okazji uszkodził oponę na szczęście opona była jeszcze jego po czym stwierdził że jest bardziej straty bo rant można wypolerować,jednym słowem partactwo i brak profesjonalizmu!
Radzę omijać szerokim łukiem!
Awatar użytkownika
leeon
Forumowicz
Posty: 421
Rejestracja: 29 lip 2010, 20:41
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI ASV
Skąd?: Rzeszów

Polecamy i odradzamy warsztaty /Warsztaty z rabatami dla TCP

Post autor: leeon »

Panowie, poszukuje dobrego blacharza/lakiernika z podkarpackiego, najlepiej okolice rzeszowa. Mam do zrobienia prog, bo ruda sie pojawiła. Prosze o jakies namiary ;)
Awatar użytkownika
nawigator
Forumowicz
Posty: 8
Rejestracja: 18 paź 2012, 01:16

Polecamy i odradzamy warsztaty /Warsztaty z rabatami dla TCP

Post autor: nawigator »

lysy87 pisze:Jakiś warsztat do polecenia w Białymstoku lub bliskiej okolicy?


W Białymstoku to mogę polecić dobry serwis blacharsko-lakierniczy:) Może też Ci się przyda, jeżeli nie znasz jeszcze;) Mówię o zakładzie z Brackiej 9 http://www.SztukaLakierowania.pl Dysponują własną, profesjonalną i wielomarkową lakiernią.
DeZ
Forumowicz
Posty: 12
Rejestracja: 25 gru 2013, 12:07
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI AHF
Skąd?: Kraków

Polecamy i odradzamy warsztaty /Warsztaty z rabatami dla TCP

Post autor: DeZ »

Witam mam takie pytanie muszę planować głowice gdzie warto zajrzeć jestem z Krakowa i przydało by się gdzieś w okolicy znaleźć konkretnego majstra. Z góry dzięki aha od regeneracji turbiny też może się przydać :oops: :-P
Kto bogatemu zabroni...

Seat Toledo II 1.9 TDI 81Kw AHF
resound
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 19 kwie 2015, 17:51
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI ASV
Skąd?: Kielce/Jędrzejów

Polecamy i odradzamy warsztaty /Warsztaty z rabatami dla TCP

Post autor: resound »

Szukam dobrego mechanika/serwisu na terenie wojewodztwa Świetokrzyskiego, dobry zaklad regenerujacy turbo tez sie przyda ;)
corass

[Toledo 1M 1.9tdi 110KM] serwis klimatyzacji w Warszawie

Post autor: corass »

Czołem koledzy,

niedawno przeprowadziłem się do stolicy w związku z czym straciłem swojego dotyczasowego mechanika, który prowadził mój samochód.

Gdzie w Warszawie (najlepiej rejony Woli/Żoliborza, byle nie Marki albo Ursynów bo trochę za daleko :)) ) jest sprawdzony serwis klimatyzacji? Sprawa wygląda tak, że klima jest nabita (2 lata temu nabiłem), ale w ogóle nie schładza. Chodzą wiatraki od nawiewu ale klima się jakby nie załączała. Na panelu sterowania Climatroniciem wciskam symbol płatka i nic. Klima swojego czasu zaczynała słabiej chodzić i myślałem, że to wina braku środka. Przy nabijaniu powiedzieli że to może być sprężarka, ale olałem temat. Po nabiciu klima nie chodziła jakoś wibitnie lepiej więc to na pewno nie brak czynnika. Czas coś z tym zrobić :/

Prośba o pomoc! Dzięki
tomay84
Forumowicz
Posty: 3
Rejestracja: 21 lip 2015, 18:11
Auto: 1M
Model: 1.9 TDI
Skąd?: Poznań

Polecamy i odradzamy warsztaty /Warsztaty z rabatami dla TCP

Post autor: tomay84 »

Witam. Prośba o polecenia dobrego z normalnymi cenami mechanika dla mojego seata toledo 1.9 tdi 2001 rok. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
vwir
Zasłużony
Posty: 2838
Rejestracja: 20 lis 2009, 09:58
Auto: DS5, Leaf
Model: 2.0HDI, EE
Skąd?: okolice Krosna

Re: Polecamy i odradzamy warsztaty /Warsztaty z rabatami dla

Post autor: vwir »

tomay84 pisze:Witam. Prośba o polecenia dobrego z normalnymi cenami mechanika dla mojego seata toledo 1.9 tdi 2001 rok. Pozdrawiam

W Gdańsku, Rzeszowie czy Londynie? Uzupełnij profil to będzie łatwiej.
ODPOWIEDZ