[5P] Czy tapicerka drzwi tylnych od Altei XL pasuje do Toledo III ?

Tematy ogólno-techniczne
ODPOWIEDZ
Sadzio
Świeżak
Posty: 1
Rejestracja: 06 sie 2009, 20:09

[5P] Czy tapicerka drzwi tylnych od Altei XL pasuje do Toledo III ?

Post autor: Sadzio »

Witam

To moj pierwszy post wiec wszystkich serdecznie pozdrawiam, a teraz do rzeczy.

Z racji dyskomfortu jaki odczuwaja moje dzieciaki z powodu swiecacego slonca prosto w ich oczy chcialbym doposazyc tylne drzwi w rolety takie jak fabrycznie montowane sa w Altei XL. Znalazlem wlasnie takie boczki z roletami na aukcji allegro i tu rodzi sie pytanie.
Wszedzie slysze ze Toledo i Altea pod katem wnetrza kabiny pasazerskiej sa identyczne wiec czy ktos z was moze potwierdzic czy takie boczki beda pasowac do mojego samochodu ?
Bede wdzieczny za wszelkie porady. Dodam ze rozmawialem z serwisem i cale drzwi tzn. blacha do Altei XL maja niby inne oznaczenie, jednak serwisant zaznaczyl ze moze to byc spowodowane pozniejsza data wprowadzenia modelu na rynek.

No wiec jak, beda pasowac ?
Ostatnio zmieniony 02 kwie 2010, 22:46 przez Sadzio, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
tony
Zasłużony
Posty: 2725
Rejestracja: 18 maja 2008, 20:26

[5P] Czy tapicerka drzwi tylnych od Altei XL pasuje do Toledo III ?

Post autor: tony »

witamy się tutaj :arrow: viewtopic.php?p=20198#20198

altea (ale chyba nie XL) i toledo są identyczne tylko do pierwszego słupka :)
Pozdrawiam użytkowników Seata Toledo. Dziękuję wam za dobroć i za modlitwy. Z serca wam błogosławię.
Serdetschnje posdrawjam Toledziakuf
Tony
Awatar użytkownika
superlaki
Forumowicz
Posty: 20
Rejestracja: 24 mar 2009, 13:30

[5P] Czy tapicerka drzwi tylnych od Altei XL pasuje do Toledo III ?

Post autor: superlaki »

Witaj Sadzio w gronie miłośników Tolka miałem ten sam problem z słońcem w aucie jeśli chodzi o dzieciaki najprostszym i efektownym zabiegiem było przyciemnienie tylnych szybek muszę przyznać że trochę się wahałem przed tym zabiegiem że auto straci swój urok ale wręcz przeciwnie przyciemnienie dodało mu animuszu :-) dodatkowo auto się tak nie nagrzewa w środku i szybciej schładza go Klimka po drugie zabieg ten jest jak widzę w podobnych kosztach jak boczki drzwi. Pozdrawiam
ADIWWL

[5P] Czy tapicerka drzwi tylnych od Altei XL pasuje do Toledo III ?

Post autor: ADIWWL »

Tapicerka wygląda na identyczną powinna pasować ale na aukcjach jak jest bez rolety to piszą że do toledo i altea a jak ma roletę to tylko do xl więc może jednak nie pasuje przez ta roletę najlepiej podjechać i przymierzyć zdjęcie tego to moment a pewność będzie 100%
ODPOWIEDZ