Sklepy internetowe z częściami

Tematy ogólno-techniczne

Moderatorzy: remiq, Sony, CYRULIK, Roxon40, peter174

Re: Sklepy internetowe z częściami

Postprzez marek_igor » 2 lipca 2017, o 14:19

Ja od kilku lat zaopatruję się w hurtowni mojego kolegi:
http://sklepmotonet.eu

Ceny bardzo dobre, po zalogowaniu dodatkowy rabat.
Jeśli chodzi o oleje to tutaj:
http://www.palis.pl/strona-glowna,1

Znam właścicieli obu sklepów i pewnie niewielu z Was wie, jaka była sytuacja z nimi i naszym klubem kilka lat temu - otóż oba sklepy zgodziły się, aby zostać partnerem/sponsorem forum.
Na powołanie się na TCP były dodatkowe zniżki, a także mieliśmy od nich dostawać darmowe gadżety (w tym również oleje, kosmetyki), które byłyby dla uczestników zlotów, spotów i jako nagrody w różnych konkursach które są w tym czasie organizowane.
Do nich miał dołączyć trzeci sklep/serwis.... W zamian za to, na samym dole stron głównej, miało znaleźć się małe logo z odnośnikiem do ich sklepu.
Wszystko dogadałem z nimi, a następnie wyszedłem na debila.
Cóż... szefostwo forum zlało temat, Remiq w tej sprawie kilkukrotnie interweniował, ale bez odzewu. Wyszedł sam więc przed szereg i pomimo braku odpowiedzi od administracji, dodał odnośniki (naprawdę niewielkie na samym dole, a nie jakieś uciążliwe mrugające gówno).
No i wtedy zaczęło się, afera, bo milczący założyciele nagle odnaleźli się i nakazali wszystko usunąć. Lepiej się nie udzielać, nie interesować, a jak ktoś coś chce zrobić to jest źle. No i dobrze... niech będzie. Lepiej nie mieć nic, żadnych perspektyw dla zdychającego forum. Więcej się dzieje na fejsbuku niż tutaj i non stop pier.dolenie o niedziałającym zamku i cieknących drzwiach.
Na "zlot" przyjedzie aż 15 samochodów na całą Polskę ,bo i tak ciągle te same osoby znające się już tyle lat, że istnienie bądź nieistnienie tej strony nic nie zmieni.
"... co zbudowała Alfa to nie samochód, to co Alfa zbudowała to 4 metry sztuki" J. Clarkson
marek_igor
Sponsor

Car: Alfa 166
Engine: 2.4 jtd

Poprzednia strona

Powrót do Ogólne